Agenda

 
Vrijdag 31-10-2014 20:30 Tussendoortoernooi
Maandag 03-11-2014 19:30 Ledenvergadering
Dinsdag 11-11-2014 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 5
Zondag 16-11-2014 09:30 8e Classics toernooi Dynamictennis
Maandag 17-11-2014 19:45 Najaarsledenvergadering voetbal
Dinsdag 25-11-2014 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 6
Woensdag 26-11-2014 19:45 Algemene najaarsledenvergadering 2014
Dinsdag 09-12-2014 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 7
Woensdag 10-12-2014 16:45 Kersttoernooi
Zaterdag 20-12-2014 20:00 Kerstbingo voor de gehele Omni
Vrijdag 02-01-2015 20:30 Oliebollentoernooi
Vrijdag 16-01-2015 20:00 ARC Mixtoernooi
Vrijdag 30-01-2015 20:00 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zondag 01-02-2015 09:30 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Vrijdag 06-02-2015 20:00 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zondag 08-02-2015 09:30 Clubkampioenschappen (finales)
Woensdag 04-03-2015 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Vrijdag 06-03-2015 19:00 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Zondag 08-03-2015 09:30 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Woensdag 11-03-2015 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Vrijdag 13-03-2015 19:00 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Zondag 15-03-2015 09:30 Clubkampioenschappen Junioren (finales)
Zondag 22-03-2015 09:00 geen speelgelegenheid
Vrijdag 27-03-2015 19:45 Bekendmaking Teamsamenstellingen 2014-2015
Vrijdag 27-03-2015 20:30 Tussendoortoernooi
Woensdag 01-04-2015 16:45 Vriend-Vriendin-Toernooi
Maandag 06-04-2015 09:45 Kleintje Pasen
Zondag 12-04-2015 09:00 Stedendriehoek Voorjaarstoernooi
Vrijdag 17-04-2015 20:30 Tussendoortoernooi
Vrijdag 01-05-2015 20:00 Slotavond ARC (beperkte zaalruimte)
Zondag 17-05-2015 10:00 Ouder-Kind-Toernooi
Zaterdag 30-05-2015 10:00 Mike Huisman Toernooi ongeselecteerde C-jeugd
Zondag 07-06-2015 09:00 Apeldoorn Open
Vrijdag 19-06-2015 20:30 Slottoernooi
Woensdag 24-06-2015 16:45 Slotactiviteit

Advertentie

Vr 31-10 20:30 Tussendoortoernooi
Ma 03-11 19:30 Ledenvergadering
Di 11-11 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 5
Zo 16-11 09:30 8e Classics toernooi Dynamictennis
Ma 17-11 19:45 Najaarsledenvergadering voetbal
Di 25-11 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 6
meer...