Agenda

 

Mike Huisman Toernooi, met WSV C3 t/m C8

Voetbal Agenda - Zaterdag 01-06 09:00

Wedstrijdschema Mike Huismantoernooi zaterdag1 juni 2013                
                         
Poule-indeling   Poule A   Poule B                
    WSV C3   WSV C5                
    WSV C6   WSV C8                
    WSV C7   WSV C4                
    SV Colmschate '33 C3   FC Zutphen C4                
    FC Zutphen C5   Ona '53 C3                
    Ona '53 C2   Schalkhaar C6                
    DTS'35 C2   Rood Wit '58 C2                
                         
Het wedstrijdschema is zo opgesteld dat de wedstrijden worden verdeeld over 3 velden.            
                         
                         
    veld 1       veld 2       veld 3    
09.30-09.45 A WSV C3 - WSV C6 A WSV C7 - SV Colmschate '33 C3 B WSV C5 - WSV C8
09.50-10.05 B WSV C4 - FC Zutphen C4 A FC Zutphen C5 - Ona '53 C2 A WSV C3 - DTS'35 C2
10.10-10.25 B Ona '53 C3 - Schalkhaar C6 B WSV C5 - Rood Wit '58 C2 A WSV C6 - WSV C7
10.30-10.45 A SV Colmschate '33 C3 - FC Zutphen C5 B WSV C8 - WSV C4 B FC Zutphen C4 - Ona '53 C3
10.50-11.05 A Ona '53 C2 - DTS'35 C2 A WSV C3 - SV Colmschate '33 C3 B Schalkhaar C6 - Rood Wit '58 C2
11.10-11.25 B WSV C5 - FC Zutphen C4 A WSV C6 - FC Zutphen C5 A WSV C7 - Ona '53 C2
11.30-11.45 B WSV C8 - Ona '53 C3 B WSV C4 - Schalkhaar C6 A WSV C3 - WSV C7
11.50-12.05 A WSV C6 - DTS'35 C2 B WSV C5 - WSV C4 B WSV C8 - Rood Wit '58 C2
12.10-12.25 A SV Colmschate '33 C3 - Ona '53 C2 A FC Zutphen C5 - DTS'35 C2 B FC Zutphen C4 - Schalkhaar C6
12.30-12.45 B Ona '53 C3 - Rood Wit '58 C2 A WSV C3 - FC Zutphen C5 A WSV C6 - Ona '53 C2
12.50-13.05 B WSV C5 - Ona '53 C3 B WSV C8 - Schalkhaar C6 A WSV C7 - DTS'35 C2
13.10-13.25 A WSV C6 - SV Colmschate '33 C3 B WSV C4 - Rood Wit '58 C2 B WSV C8 - FC Zutphen C4
13.30-13.45 A WSV C3 - Ona '53 C2 A WSV C7 - FC Zutphen C5 A SV Colmschate '33 C3 - DTS'35 C2
13.50-14.05 B WSV C5 - Schalkhaar C6 B WSV C4 - Ona '53 C3 B FC Zutphen C4 - Rood Wit '58 C2
                         
14.15-14.30   5e A - 5e B   6e A - 6e B   7e A - 7e B
14.35-14.50   2e A - 2e B   3e A - 3e B   4e A - 4e B
14.55-15.10   1e A - 1e B                
                         
15.20 prijsuitreiking                      

 

Advertentie

Vr 01-08 19:00 Start seizoen 2014-2015 (vrijspelen)
Vr 29-08 20:00 Oefenwedstrijden ARC
Za 30-08 09:30 WSV Veluwe-toernooi voor D1's
Wo 03-09 16:45 Start training (junioren)
Vr 05-09 20:00 Start ARC-competitie
Za 06-09 13:00 Open Dag afdeling Voetbal
meer...