Kantinerooster

Week 16

maandag14 april 201419:0023:30Afd. Volleybal
dinsdag15 april 201419:0000:30Afd. Basketbal
woensdag16 april 201419:3021:30Henk Onderstal
  21:3022:30WSV 7
donderdag17 april 201419:0000:30WSV 1 met 2 personen
vrijdag18 april 201419:0022:00Melissa van Buren
  22:0000:30Jackie Lenzun, Patrick Kerstjens , Devin Scherpenzeel
zaterdag19 april 201408:0011:30Eelco van Waas 3 ouders jeugdelftal F3
  11:3014:00Erna Roode, Petra Galema,Martin van Delden / Brenda de Vries
  15:0018:00Stephan v Hal Erik Heppen Nick Gerritsen
  18:0018:15Afsluiten Machiel Esmann
zondag20 april 201408:0018:00Complex gesloten

Week 17

maandag21 april 201408:0011:00Henk Beekhuis
  11:0014:00WSV 5 met 3 personen
  14:0014:15Afsluiten Johan Buitenhuis.
dinsdag22 april 201419:0000:30Afd. Dynamic Tennis
woensdag23 april 201419:3021:30Mario Stoppelenburg
  21:3022:30WSV 10
donderdag24 april 201419:0000:30Frans van Gurp, Johan Schurink
vrijdag25 april 201419:0022:00Arjen Jilsink???
  22:0000:30Jaap van Hensbergen, Martien Timmerman, Henk Kat
zaterdag26 april 201408:0011:30Sarrah Messabel 4 ouders jeugdelftal F4
  11:3015:00Chris Lemkert, Marja Jansen, 2 ouders jeugdelftal F5
  15:0018:00John Schouten Hans Holdijk Gerard d Goederen
  18:0018:15Afsluiten Janny Freriks
zondag27 april 201408:0011:00Ralph van Beek Remco Kalksma
  11:0014:00Machiel Esmann, Gerard de Goederen.
  14:0018:00Dames 1 (zondag) met 3 personen
  18:0018:15Afsluiten Machiel Esmann

Wijzigingen voorbehouden. Willen alle vrijwilligers ruim voor de opgegeven aanvangstijd aanwezig zijn i.v.m. opruimen + schoonmaak kantine/bar en keuken bij overname van de bardienst. Alle barmedewerkers zijn ook verplicht in onderling overleg keukendienst te draaien.

Advertentie

Ma 21-04 09:30 Vandaag geen speelmogelijkheid DT
Ma 21-04 09:45 Kleintje Pasen
Vr 25-04 19:00 Afwijkende speeltijd
Vr 25-04 20:00 Slotavond ARC (beperkte zaalruimte)
Zo 27-04 09:30 geen speelgelegenheid
Za 17-05 09:30 Rayon Kampioenschappen Meisjes U12 en MU16
meer...