Accommodatie reserveringen

Reserveren accomodatie: accommodatie@wsv-apeldoorn.nl

De Meerzorg max 20 personen, de Auroralaan max 45 personen.

Seizoen 2016 -2017  Bijgewerkt tot en met 20 januari 2017

Dag Datum Ruimte Tijdstip Aanvrager Evenement Personen
ca.
Vr 20-jan kantine 22.00-00.30 P. Nanninga ARC mix toernooi badminton 70
Vr 20-jan Sporthal 23.30-07.00 B. Galliart Nachtzaalvoetbaltoernooi 100
Za 21-jan kantine 00.30-07.00 B. Galliart Nachtzaalvoetbaltoernooi 100
Za 21-jan sporthal 09.00-12.00 G.Phylipsen Minitoernooi, Volleybal 200
Za 21-jan de Auroralaan 12.00-14.00 J. Diesel Presentatie A1 18
Ma 23-jan de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Di 24-jan de Meerzorg 10.30-12.15 W. Lubbers Bestuursvergadering Bowls 5
Di 24-jan de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Di 24-jan de Voorwaarts 20.00-22.00 D. Wooning
Wo 25-jan Sporthal 13.00-16.00 R. Floris Jeugdvoetbal
Wo 25-jan de Meerzorg 19.00-21.00 R. Niekamp Presentatie kaderleden, badminton 10
Wo 25-jan de Auroralaan 20.00-21.00 N. Huisman Smipe dames 1 15
Do 26-jan de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Ma 30-jan de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Wo 01-feb de Auroralaan 19.00-20.00 W. Brink Smipe sessie C2, voetbal 15
Wo 01-feb de Auroralaan 20.00-22.30 B. van Dam Jeugdbestuur Voetbal 8
Wo 01-feb de Meerzorg 20.00-22.00 J. Vakkert Videoanalyse WSV, voetbal 10
Do 02-feb Sporthal 08.00-16.00 P. Christant Sportdag ROC 150
Do 02-feb de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal 10
Za 04-feb Kantine 17.00-23.00 B. Galliart D Avond-zaalvoetbaltoernooi 100
Za 04-feb Sporthal 18.00-23.00 B. Galliart D Avond-zaalvoetbaltooernooi 100
Ma 06-feb de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann horeca overleg 10
Di 07-feb Kantine 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Di 07-feb de Auroralaan 19.30-21.30 A. Koopman Bijeenkomst Sponsit 25
Wo 08-feb de Voorwaarts 19.30-21.30 J. Nuesink Bijeenkomst Vrijwilligers coordinatoren 8
Wo 08-feb de Meerzorg 19.30-22.30 H. Talsma bestuursvergadering Volleybal 6
Do 09-feb de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Ma 13-feb de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Wo 15-feb de Voorwaarts 20.00-23.00 H. Talsma Presidium 7
Ma 20-feb de Meerzorg 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketball 6
Ma 20-feb de Voorwaarts 20.00-22.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton 6
Di 21-feb de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Do 23-feb de Auroralaan 19.00-22.00 B. van Dam SMIPE sessie selectie WSV1 30
Do 23-feb de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Ma 27-feb de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Wo 01-mrt de Auroralaan 20.00-22.30 B. van Dam Jeugdbestuur Voetbal 8
Do 02-mrt de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal 10
Ma 06-mrt de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann horeca overleg 10
Di 07-mrt de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Wo 08-mrt de Meerzorg 19.30-22.30 H. Talsma bestuursvergadering Volleybal 6
Do 09-mrt de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Vr 10-mrt sporthal 23.00-24.00 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden sen badm 50
Zo 12-mrt sporthal 09.00-15.00 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden sen badm 50
Ma 13-mrt de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Vr 17-mrt sporthal 23.00-24.00 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden sen badm 50
Zo 19-mrt sporthal 09.00-15.00 P. Nanninga halve- en finale wedstr sen badm 50
Ma 20-mrt de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketball 6
Di 21-mrt de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Do 23-mrt de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Vr 24-mrt kantine 19.00-24.00 P. Nanninga teambekendmaking 2017-2018 50
Ma 27-mrt de Auroralaan 19.00-20.30 J. Diesel SMIPE sessie WSV-A1 25
Ma 27-mrt de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Ma 27-mrt de Voorwaarts 20.00-22.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton 6
Zo 02-april sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden jun badm 50
Ma 03-april de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann horeca overleg 10
Di 04-april de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Wo 05-april de Auroralaan 20.00-22.30 B. van Dam Jeugdbestuur Voetbal 8
Do 06-april de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal 10
Do 06-april de Meerzorg 20.00-22.30 H. Talsma HB vergadering 6
Vr 07-april sporthal en kantine 08.30-16.00 W. Lubbers

bowls lente toernooi

40
Zo 09-april sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga halve en finale wedstr jun badm 50
Ma 10-april de Voorwaarts 19.30-22.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton 6
Wo 12-april Sporthal, 2 velden 09.00-13.00 W. Dekker Paastoernooi, 50+ Volleybal 50
Wo 12-april Kantine 09.00-13.00 W. Dekker Paastoernooi, 50+ Volleybal 50
Wo 12-april de Voorwaarts 20.00-23.00 H. Talsma Presidium 7
Wo 12-april de Meerzorg 19.30-22.30 H. Talsma bestuursvergadering Volleybal 6
Do 13-april de Auroralaan 19.00-22.00 B. van Dam SMIPE sessie selectie WSV-1 30
Ma 17-april sporthal 09.30-13.00 P. Nanninga kleintje paastoernooi badminton 25
Ma 17-april de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketball 6
Di 18-april de Auroralaan 19.00-23.00 D. Kip-Blikman Kaartcompetitie 30
Ma 24-apr de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Ma 24-apr de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Ma 01-mei de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann horeca overleg 10
Wo 03-mei de Meerzorg, kantine 12.00-16.30 J. de Heus Vitesse Scouitingdag
1 veld, 5 kleedkamers
Wo 03-mei de Auroralaan 20.00-22.30 B. van Dam Jeugdbestuur Voetbal 8
Za 06-mei sporthal en kantine 09.00-18.00 W. Lubbers

Jaap Keurtoernooi

80
Ma 08-mei de Voorwaarts 19.30-22.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton 6
Wo 10-mei de Meerzorg 19.30-22.30 H. Talsma bestuursvergadering Volleybal 6
Do 11-mei de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal 10
Ma 15-mei de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketball 6
Do 18-mei de Meerzorg 20.00-22.00 P. Nanninga ARC voorjaars-slot vergadering badminton 8
Vr 19-mei sporthal 19.00-22.00 P. Nanninga ARC slot finale avond badminton 60
Vr 19-mei kantine 22.00-00.30 P. Nanninga ARC slot finale avond badminton 60
Vr 19-mei sporthal 22.00-24.00 P. Nanninga opbouwen zaal 10e Apeldoorn open 10
Vr 19-mei de Voorwaarts 22.00-24.00 P. Nanninga klaarzetten 10e Apeldoorn open 10
Vr 19-mei de Meerzorg 22.00-24.00 P. Nanninga klaarzetten 10e Apeldoorn Open 10
Vr 19-mei de Auroralaan 22.00-24.00 P. Nanninga klaarzetten 10e Apeldoorn Open 10
Za 20-mei sporthal 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 150
Za 20-mei de Voorwaarts 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 10
Za 20-mei de Meerzorg 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 10
Za 20-mei de Auroralaan 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 50
Za 20-mei Wedstrijdsecretariaat 09.00-17.00 J. Buitenhuis Mike Huisman toernooi, voetbal 250
en 3 kunstgras velden
alle voetbalkleedkamers
Zo 21-mei sporthal 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 150
Zo 21-mei de Voorwaarts 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 10
Zo 21-mei de Meerzorg 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 10
Zo 21-mei de Auroralaan 07.00-23.00 P. Nanninga 10e Apeldoorn Open 50
Ma 22-mei de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Di 23-mei de Meerzorg 20.00-21.30 M. Heinis Voorjaarsvergadering ARC  5
Zo 28-mei sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga ouder-kind toernooi badminton 50
Ma 29-mei de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Do 01-juni de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal 10
Ma 05-juni de Meerzorg 20.30-22.30  M. Esmann horeca overleg 10
Wo 07-juni de Auroralaan 20.00-22.30 B. van Dam Jeugdbestuur Voetbal 8
Ma 12-juni de Voorwaarts 19.30-22.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton 6
Wo 14-juni de Voorwaarts 20.00-23.00 H. Talsma Presidium 7
Wo 14-juni de Meerzorg 19.30-22.30 H. Talsma bestuursvergadering Volleybal 6
Ma 19-juni de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketball 6
Vr 23-juni sporthal en kantine 20.30-24.00 P. Nanninga slottoernooi senioren badminton 70
Ma 29-mei de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ basketball 10
Ma 26-juni de Meerzorg 20.30-22.30 P. Erkelens zaalsportoverleg 10
Wo 28-juni sporthal en kantine 16.00-19.30 P. Nanninga slotactiviteit junioren badminton 70
Seizoen 2017-2018
Wo 11-okt Sporthal, 2 velden 09.00-15.00 W. Dekker 50+ Vollybaltoernooi 50
Wo 11-okt Kantine 09.00-15.00 W. Dekker 50+ Volleybaltoernooi 50
Wo 29-nov Sporthal, 2 velden 09.00-13.00 W. Dekker St Nicolaastoernooi, 50+ Volleybal 50
Wo 29-nov Kantine 09.00-13.00 W. Dekker St Nicolaastoernooi, 50+ Volleybal 50
Wo 27-dec Sporthal, kantine 08.00-23.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100
Do 28-dec Sporthal, kantine 08.00-23.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100
Vr 29-dec Sporthal, kantine 08.00-18.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100

Advertentie

Vr 20-01 20:00 ARC Mixtoernooi
Vr 20-01 23:00 Nachtzaalvoetbaltoernooi
Do 26-01 15:30 Sport in de Wijk
Zo 29-01 14:00 WSV - Luctor et Emergo
Zo 05-02 14:00 ATC'65 - WSV
Zo 12-02 14:00 KOSC - WSV
meer...