Accommodatie reserveringen

 

Reserveren Accommodatie De Meerzorg    max 20 personen

accommodatie@wsv-apeldoorn.nl

 

De Auroralaan max 45 personen
Seizoen 2014 -2015        Bijgewerkt tot en met 1 maart 2015
dag datum  ruimte accommodatie tijdstip aanvrager   evenement aantal
maandag 2-mrt de Meerzorg 19.00-22.00 M. Esmann vergadering horecacommissie ca. 10
maandag 2-mrt de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton ca. 6
maandag 2-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 J. Diesel Smipe training A1 voetbal ca. 20
dinsdag 3-mrt de Meerzorg 19.30-22.00 G. Phylipsen bestuursvergadeirng volleybal ca. 6
dinsdag 3-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 J. Freriks knutselgroep ca. 10
woensdag 4-mrt Kantine 16.30-19.15 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden junioren badminton ca. 50
woensdag 4-mrt de Auroralaan 19.30-22.30 F. Lieferink KNVB cursus zaalvoetbalscheidsrechter ca. 25
woensdag 4-mrt de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
woensdag 4-mrt de Meerzorg 19.30-22.00 B. van Dam jeugdbestuursvergadering voetbal ca. 10
woensdag 4-mrt secretariaat 20.30-22.00 E. Koeslag vergadering clubsupport ca. 6
donderdag 5-mrt de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal ca. 10
zaterdag 7-mrt sporthal  ? E. Koeslag voetgolftoernooi ca. 50
maandag 9-mrt de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens zaalsportoverleg ca. 10
maandag 9-mrt de Auroralaan 18.00-21.30 P. Erkelens scheidsrechtercursus basketbal ca. 25
dinsdag 10-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam kaartcompetitie ca. 40
woensdag 11-mrt Kantine 16.30-19.15 P. Nanninga kwalificatie wedstrijden junioren badminton ca/ 50
woensdag 11-mrt de Voorwaarts 19.30-22.00 F.  Prins db vergadering ca. 5
donderdag 12-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 J. Mensing cursus sportief coachen voetbal ca. 20
vrijdag 13-mrt de Auroralaan 18.45-20.30 P. Nanninga Demo instructie AED ca. 20
maandag 16-mrt de Auroralaan 18.00-21.30 P. Erkelens scheidsrechtercursus basketbal ca. 25
maandag 16-mrt de Auroralaan 21.30-24.00 S. Taege clubkampioenschappen dynamic tennis ca. 20
dinsdag 17-mrt de Meerzorg 10.30-12.30 C. van Ginkel  bestuursvergadering BC Woods ca. 8
dinsdag 17-mrt de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketbal ca. 6
woensdag 18-mrt de Voorwaarts 19.30-22.00 F.  Prins db vergadering ca. 10
donderdag 19-mrt de Meerzorg 08.30-16.00 R. Kerkdijk werkoverleg 's Heerenloo ca. 10
vrijdag 20-mrt Kantine 18.30-22.30 P. Nanninga teambekendmaking 2015-2016 badminton ca. 75
maandag 23-mrt de Auroralaan 18.00-21.30 P. Erkelens scheidsrechtercursus basketbal ca. 25
dinsdag 24-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam kaartcompetitie ca. 35
dinsdag 24-mrt de Meerzorg 19.30-21.00 H. Talsma redactievergadering ca. 6
woensdag 25-mrt de Voorwaarts 19.30-22.00 F.  Prins hb vergadering ca. 6
donderdag 26-mrt de Auroralaan 19.30-22.00 J. Mensing cursus sportief coachen voetbal ca. 20
vrijdag 27-mrt Kantine 19.30-00.30 E. Koeslag 90's feest ca. 150
vrijdag 27-mrt de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens CTZ vergadering basketbal ca. 10
maandag 30-mrt de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton ca. 6
dinsdag 31-mrt Kantine 13.00-16.00 C. van Ginkel algemene ledenvergadering Woods ca. 50
dinsdag 31-mrt Kantine 19.00-22.30 A. Koopman sportcafé met Wim Kieft en sportquiz ca. 150
woensdag 1-april de Voorwaarts 19,30-22.00 F. Prins db vergadering ca, 5
woensdag 1-april de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam jeugdbestuursvergadering voetbal ca. 10
woensdag 1-april de Meerzorg 20.30-22.00 E. Koeslag vergadering clubsupport ca. 6
donderdag 2-april de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal ca. 10
maandag 6-april sporthal 09.30-13.00 P. Nanninga kleintje pasen ca. 25
dinsdag 7-april de Meerzorg 19.30-22.00 G. Phylipsen bestuursvergadering volleybal ca. 6
dinsdag 7-april de Auroralaan 19.30-22.00 J. Freriks knutselgroep ca. 10
dinsdag 7-april de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam kaartcompetitie ca. 35
woensdag 8-april de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
vrijdag 10-april Kantine en sportzaal 08.30-16.30 C. van Ginkel lentetoernooi bowls ca. 100
zondag 12-april sporthal 09.00-56.00 P. Nanninga 2 daags voorjaars toernooi stedendriehoek ca. 70
maandag 13-april de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens zaalsportoverleg ca. 10
woensdag 15-april de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
donderdag 16-april 3 sportvelden en sporthal, kantine 08.00-16.00 F. Prins

Regionale finale Apeldoorn (Olympic Moves) 

ca. 100
dinsdag 21-april de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketbal ca. 6
dinsdag 21-april de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam kaartcvompetitie ca. 35
woensdag 22-april de Voorwaarts 19.30-22.30 F. Prins hb vergadering ca. 10
vrijdag 24-april de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens CTZ vergadering basketbal ca. 10
zaterdag 25-april Kantine en sporthal 08.00-18.00 C. van Ginkel Jaap Keur Open Pairs toernooi ca. 100
woensdag 29 april de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
maandag 4-mei de Meerzorg 19.00-22.00 M. Esmann vergadering horecacommissie ca. 10
dinsdag 5-mei de Auroralaan 19.30-22.00 J. Freriks knutselgroep ca. 10
woensdag 6-mei de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
woensdag 6-mei de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam jeugdbestuursvergadering voetbal ca. 10
woensdag 6-mei de Meerzorg 20.00-22.00 E. Koeslag vergadering clubsupport ca. 6
donderdag 7-mei de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal ca. 10
maandag 11-mei de Voorwaarts 20.00-23.00 P, Nanninga bestuursvergadering badminton ca. 6
dinsdag 12-mei de Meerzorg 19.30-22.00 G. Phylipsen bestuursvergadering volleybal ca. 6
woensdag 13-mei de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
zaterdag 16-mei Kantine en sporthal 08.00-18.00 C. van Ginkel Open Triple Toernooi Woods ca. 100
zondag 17-mei sporthal 09.00-15.00 P. Nanninga ouder-kind toernooi badminton ca. 80
maandag 18-mei de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens zaalsportoverleg ca. 10
dinsdag 19-mei de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketbal ca. 6
woensdag 20-mei de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
vrijdag 22-mei Kantine 21.00-00.00 P. Nanninga ARC slot-finaletoernooi badminton ca. 100
woensdag 27-mei Kantine 19.30-22.00 F. Prins algemene voorjaarsledenvergadering omni ca. 50
woensdag 27-mei de Voorwaarts 19.30-2.30 F. Prins hb vergadeirng ca. 10
vrijdag 29-mei de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens CTZ vergadering baskebal ca. 10
zaterdag 30-mei

wedstrijdsecretariaat, 4 velden, voetbal-kleedkamers

08.00-15.00 J. Buitenhuis Mike Huismantoernooi ca. 200
zaterdag 30-mei

Kantine

08.00-15.00 J. Buitenhuis Mike Huismatoernooi ca. 150
zaterdag 30-mei 2 velden, kleedkamers 13.30-20.00 E. Koeslag black en white toernooi ca. 150
zaterdag  30-mei Kantine 18.00-00.30  E. Koeslag black en white party ca. 150
maandag 1-juni de Meerzorg 19.00-22.00 M. Esmann  vergadering horecacommissie ca. 10
maandag 1-juni de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga bestuursvergadering badminton ca. 6
dinsdag 2-juni de Meerzorg 20.00-22.00 P. Nanninga ARC vergadering badminton ca. 6
dinsdag 2-juni de Auroralaan 19.30-22.00 J. Freriks knutselgroep ca. 10
woensdag 3-juni de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
woensdag 3-juni de Auroralaan 19.30-22.00 B. van Dam jeugdbestuursvergadering voetbal ca. 10
woensdag 3-juni de Meerzorg 20.00-22.00 E. Koeslag vergadering clubsupport ca. 6
donderdag 4-juni de Voorwaarts 19.30-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal ca. 10
zaterdag 6-juni sporthal 18.00-21.00 P. Nanninga opbouw 8e Apeldoorn Open ca. 10
zondag 7-juni sporthal 07.00-22.00 P. Nanninga Apeldoorn Open badminton ca. 150
zondag 7-juni Kantine 07.00-23.00 P. Nanninga Apeldoorn Open badminton ca. 150
zondag 7-juni de Voorwaarts 07.00-23.00 P. Nanninga Apeldoorn Open badminton ca. 20
zondag 7-juni de Meerzorg 07.00-23.00 P. Nanninga Apeldoorn Open badminton ca. 10
zondag 7-juni de Auroralaan 07.00-23.00 P. Nanninga Apeldoorn Open badminton ca. 50
maandag 8-juni de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens zaalsportoverleg ca. 10
woensdag 10-juni de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
dinsdag 16-juni de Voorwaarts 20.00-22.00 E. Everkes bestuursvergadering basketbal ca. 6
woensdag 17-juni de Voorwaarts 19.30-22.00 F. Prins db vergadering ca. 5
donderdag 18-juni de Meerzorg 20.00-22.00 H. van Weenum ARC vergadering badminton ca. 8
woensdag 24-juni Kantine 16.30-19.15 P. Nanninga slotactiviteit junioren badminton ca. 80
woensdag 24-juni de Voorwaarts 19.30-22.30 F. Prins hb vergadering ca. 10
vrijdag 26-juni de Meerzorg 19.30-22.00 P. Erkelens CTZ vergadering basketbal ca. 10
maandag 29-juni de Voorwaarts 20.00-23.00 F. Prins bestuursvergadering badminton ca. 6

 

donderdag 6-mrt de Voorwaarts 20.00-22.30 C. Caminada bestuursvergadering voetbal ca. 10

 

NBB/Rayon oost

Advertentie

Wo 04-03 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Za 07-03 18:00 WSV Dames 1 - TONEGO '65 Dames 1
Zo 08-03 09:30 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Zo 08-03 11:00 WSV 3-daagse
Wo 11-03 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Vr 13-03 19:00 AED instructieles
meer...