Teamindeling Senioren

Indeling Senioren seizoen 2013 - 2014
Indelingen betreffen voorlopige indelingen. WSV behoudt zich ten allen tijde het recht voor om, in de voorbereiding op het seizoen en gedurende het seizoen, in overleg met alle betrokkenen, wijzigingen aan te brengen indien de situatie daartoe aanleiding geeft.

Mocht je naam er niet bijstaan dan kan je mailen naar senioren.voetbal@wsv-apeldoorn.nl

1e
WSV 1 
Trainer: Jeroen Burghout
Assistent trainer: Bardy Verhoef
Leider: Bas van Dam & Gert Klein Willink
Keeperstrainer: Stephan van Hal
Ass. scheidsrechter: Henri Kleine
Verzorger: Hennie Branderhorst

Ramazan Albayrak, Remco Barten, Marvin de Bont, Toby Bruinier, Michiel van Cranenburgh, Lars Hoekman, Jeffrey Joostema, Olaf Kluitenberg, Mark Kroes, Martijn Lieferink, Johan Masselink, Andy v/d Meyde, Joey Ngarigota, Ifè Oduguwa, Jelmen Possemis, David Spoelstra, Thomas Talboom, Petu Toisuta, Patrick de Valk & Ramon Wickerhoff.

2e

WSV 2
Trainer: Rob Wegerif
Leider: Paul Wennink en Shamash Wong Sioe
Verzorging: Lisette de Jong

Mike Baljet, Ali Bocu, Fernando Dall, Elwin Doornebosch, Jordi Erken, Rajco Erken, Jordy Kluitenberg, Miguel Kraaijeveld, Randell Lesilolo, Noah Letwory, Mark Plantagie, Marc v/d Poel, Emre Sertkaya, Hidde Sonneveld, Joren Waardenburg, Aram Waardenburg, Daniel Wegerif & Jordy Woerdman.

3e

WSV 3
Trainer: Roy Landkroon
Leider: Peter Duijmaijer

Marco van Beek, Daniel Boon, Sander Booy, Nigel Duijnmaijer, Arne Gelderblom, Andreas de Haan, Luuk ter Horst, Jos de Jonge, Lars Jongerius, Melvin Klein, Mark Kruidenberg, Marcel Landkroon, Melvin Mulder, Roel Rooks, Stijn Tijssen & Wesley v/d Zee.

4e

WSV 4
Trainer: Richard Jansen
Leiders: Frans en Bennie van Gurp

Marco Bossenbroek, Jelle Boute, Johan Buitenhuis, Jeffrey Erkemeij, Job Gaartman, Colin Gabriel, Jeremy Haket, Dennis Heppen, Marcel Heppen, Miquel Huigen, Jasper Huisman, Leon Reiss, Richard Roemer, Johan Rokers, Peter Schouten, Johan Schurink, Arian Steunenberg & Rene Witteveen.

5e

WSV 5
Trainer: Richard Jansen
Leiders: Mannus Dik en Nick Gerritse

Roy Beekman, Wouter v/d Berg, Sander de Bruijn, Kevin Diepeveen, Arjen Doornebosch, Stephan van Hal, Jos Hemmes, Erik Heppen, Peter Hornemann, Rienk de Jongh, Niels de Jongh, Leon de Klerk, Marcel Koops, Jeffrey Meijerink, Rob Oosterhof, Jan Pieter Ruitenbeek & Sjoerd Smale.

6e

WSV 6
Leiders: Daniel Dokter en Tim Huis in t Veld

Joost v/d Berg, Duncan Bloom, Patrick Bosch, Daniel Dokter, Arjan Driessen, Jeffrey van Eijden, Frank Hendriksen, Tim Huis in 't Veld, Rick Huis in 't Veld, Ruud Lieferink, Oscar van Rijn, Lex Ritsema, Michael Rothengatter, Krijn Verhoeve & Joris van Zandbergen.

7e

WSV 7
LeidersRaymond Fluit en Ryan Mulder

Robert Berenschot, Melvin Berenschot, Mike Duivenbode, Tom Elzinga, Peter Everts, Raymond Fluit, Mike v/d Horst, Wouter de Kroes, Sander Meijer, Joep Mulder, Paul Onderstal, Kevin van Reemst, Rob Stevens, Nick Tolstra & Frank de Valk.

8e

WSV 8
Leider: Jeroen Reuvers

Vincent Bakkenes, Ruben Belder, Emiel Bouwmeester, Jeroen Burghout, Denis Dobrnjac, Gideon Donkervoort, Erik Hiddes, Dennis Jonker, Jan Klein Willink, Emiel Koeslag, Marco Koldenhof, Aaron van Lienden, Carlo v/d Put, Sander Visser, Jesper de Vries, Remon Wennink & Wai Keung Yeung.

9e

WSV 9
Leider: Julius Groothuis

Adriaan v/d Brandhof, Niels Brunsting, David Gerritsen, Julius Groothuis, Marnix Groothuis, Bahri Ilanbey, Jair Janga, Sander de Jong, Maxim Kaempfer, Michiel Kamerbeek, Paul Kamerbeek, Bob Koehoorn, Enzo Ottens, Jeroen Prins, Maikel v/d Spreng, Kevin de Velde Harsenhorst, Stef Wolters & Robert Zielhuis.

10e

WSV 10
Leider: Herbert de Jong

Marcel v/d Belt, Casper Boon, Jeroen Brouwer, Mark Daley, Mike Daley, Niels Dinnissen, Michel Drenth, Erik Ebbers, Esmond Everkes, Sonny IJben, Cokky Jacobs, Radesh Jhari, Herbert de Jong, Olaf van Orizande, Marcel van Rooijen, Farhad Sarboland, Jeffrey Smits, Lee Topley, Jeroen Troost & Bernard Tuinstra.

11e

WSV 11
Leiders: Jan van Beek en Johan Hofstede

Muhrat Bahceci, Yannick van Beek, Vincent Beekhuis, Robin Booij, Luuk den Braanker, Robin Bresser, Marco Gerritse, Marc Hofstede, Joey Jansen, Stefan Jansen, Rick Karrenbelt, Jort Koggel, Maurice Maters, Marnix Meulenberg, Bas Porsche,  Justin van Reen & Rodney Schiphorst.

VR

WSV Vrouwen (zondag)
Trainer:
Leider: Joey Minnaard

Deverone Bolsenbroek, Lisanne Holtman, Debby Holtman, Denise Huisman, Natasha Huisman, Patricia Jonker, Marsha Mandels, Laura Marijnus, Kimberley Na, Linda Scholten, Ruby Velberg & Eva Willems.

Advertentie

Vr 01-08 19:00 Start seizoen 2014-2015 (vrijspelen)
Vr 29-08 20:00 Oefenwedstrijden ARC
Za 30-08 09:30 WSV Veluwe-toernooi voor D-selecties
Wo 03-09 16:45 Start training (junioren)
Vr 05-09 20:00 Start ARC-competitie
Za 06-09 13:00 Open Dag afdeling Voetbal
meer...