Programma Jeugd

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier het complete overzicht.

* Speeldagenkalender
* Teamindeling

* Trainingsschema per team
* Trainingsveld- en kleedkamerindeling
* Toernooien

Kantinedienst  Zaterdag 22 november Zaterdag 29 november Zaterdag 6 december
08:00 - 11:30 uur 3 ouders B6 3 ouders B7 3 ouders C4
11:30 - 15:00 uur n.v.t. 2 ouders C3 n.v.t.
15:00 - 18:00 uur n.v.t. 2 ouders C3 n.v.t.


Deze week

Junioren
Week: 47 (maandag 17/11 - zondag 23/11)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
22-nov 12:30 DSV '61 VR2 WSV VR1 -
22-nov 14:30 FC Emmen A1 WSV A1 Dijk, R. -
22-nov 14:30 Colmschate A1 WSV A2 Waanders, M.O. -
22-nov 14:30 WSV A4 Wijhe '92 A3 H. Fontaine -
22-nov 15:00 WSV B1 IJsselmeervogels B1 Kwint, P.P. B. -
22-nov 11:15 Veensche Boys B1 WSV B2 Hove, E. ten -
22-nov 12:45 WSV B3 Warnsveldse Boys B2 R. Mulder -
22-nov 14:30 WSV B4 Dierense Boys B1D T. van Lohuizen -
22-nov 14:45 SV Basteom B2G WSV B5 -
22-nov 14:30 SCS B1D WSV B6 -
22-nov 14:30 WSV B7 Colmschate B3 J. Mensing -
22-nov 12:30 Oranje Nassau C1 WSV C1 Belt, L. -
22-nov 12:30 Groen Wit'62 C1 WSV C2 -
22-nov 12:30 v.v. Dieren C2 WSV C3 -
22-nov 10:00 WSV C4 Diepenveen C2 V. Bakkenes -
22-nov 11:15 WSV C5 v.v. Dieren C3 J. Hollebeek -
22-nov 11:00 Gorssel C2 WSV C6 -
22-nov 13:00 WSV C7 Groen Wit'62 C4 M. Nijenhuis -
22-nov 13:00 WSV C8 SJO: Cupa/Wilp C2G J. Buitenhuis -
22-nov 13:00 WSV C9 KCVO C2 M. Schipper -
22-nov 13:15 csv Apeldoorn C5 WSV C10 -
22-nov 10:00 WSV D1 Hatto Heim D1 M. Nijenhuis -
22-nov 08:30 WSV D2 ABS D2 J. Roelofs -
22-nov 11:00 WWNA D1D WSV D3D -
22-nov 11:30 WSV D4 ZVV '56 D1D Y. van Beek -
22-nov 08:30 WSV D5 Groen Wit '62 D3G W. van Es -
22-nov 11:45 WSV D6 Deventer D2 D. Goldbach -
22-nov 11:30 WSV D7 KCVO D2 J. Peters -
22-nov 12:00 Sportclub Deventer D3G WSV D8 -
22-nov 09:00 SDV Barneveld D7 WSV D9 -
22-nov 09:45 v.v. Dieren E1 WSV E1 -
22-nov 10:00 Helios E1 WSV E2 -
22-nov 10:00 VIOS V. E1 WSV E3 -
22-nov 10:00 Twello SV E3 WSV E4 -
22-nov 08:45 Albatross E3 WSV E5 Jongerius, Roderik -
22-nov 08:30 csv Apeldoorn E7 WSV E6 -
22-nov 10:00 Robur et Velocitas E8D WSV E7 -
22-nov 08:30 WSV E8 SJO: Cupa/Wilp E2 D. Koopmans -
22-nov 09:30 WSV E9 VIOS V. E4 L. Brummel -
22-nov 10:30 WSV E10 Groen Wit'62 E8 K. Oude Kotte -
22-nov 10:45 WSV E11 Epe E6 -
22-nov 09:30 WSV E12 Groen Wit'62 E12 M. Scholten -
22-nov 09:45 WSV F1 Groen Wit'62 F1 -
22-nov 08:30 WSV F2 Sparta Nijkerk F4 -
22-nov 10:30 WSV F3 csv Apeldoorn F4 -
22-nov 09:30 Schalkhaar F6 WSV F4 -
22-nov 10:30 Vaassen F1 WSV F5 -
22-nov 09:00 Teuge SP F6 WSV F6 -
22-nov 10:45 WSV F7 Groen Wit'62 F8 -
22-nov 09:00 VIOS V. F4 WSV F8 -
22-nov 09:45 WSV F9 Helios F9 -
22-nov 14:00 OSC O.12 WSV O.12 -

Volgende week

Junioren
Week: 48 (maandag 24/11 - zondag 30/11)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
29-nov 15:30 WSV VR1 Zelos VR2 -
29-nov 15:00 WSV A1 TVC '28 A1 Baltus, S. -
29-nov 15:00 WSV A2 SEH A1 Melkert, F.H.J. -
29-nov 14:30 WSV A3 Groen Wit'62 A2 -
29-nov 11:45 Gazelle De A1 WSV A4 -
29-nov 14:30 Robur et Velocitas B1 WSV B1 Slijkhuis, A. -
29-nov 11:45 WSV B2 Hoevelaken B1 Stolk, P.W. -
29-nov 14:30 SJO: Cupa/Wilp B1D WSV B3 -
29-nov 14:00 Loenermark B1 WSV B4 -
29-nov 11:00 WSV B5 Warnsveldse Boys B3 J. Mensing -
29-nov 12:45 WSV B6 Klarenbeek SC B2G -
29-nov 13:00 WSV C1 ATC'65 C1 Holtus, M. -
29-nov 11:00 WSV C2 WWNA C1D J. Schouten -
29-nov 13:30 WSV C3 FC Zutphen C2 -
29-nov 12:30 FC RDC C1D WSV C4 -
29-nov 12:30 Eerbeekse Boys C2 WSV C5 -
29-nov 12:30 WSV C6 SP Lochem C3D V. Beekhuis -
29-nov 13:00 Columbia C1 WSV C7 Kleiboer, Stefan -
29-nov 12:30 Teuge SP C2 WSV C8 -
29-nov 14:00 WSV C10 Groen Wit'62 C7 M. Schipper -
29-nov 10:00 FC Zutphen D1 WSV D1 -
29-nov 08:30 csv Apeldoorn D3 WSV D2 -
29-nov 08:30 WSV D3D Elspeet D1GD -
29-nov 12:45 Robur et Velocitas D3 WSV D4 -
29-nov 08:45 Voorwaarts T D2 WSV D5 -
29-nov 12:00 Colmschate D3 WSV D6 -
29-nov 10:30 ZVV '56 D2 WSV D7 -
29-nov 08:30 WSV D8 Activia D1GD -
29-nov 09:45 WSV D9 Eerbeekse Boys D4G J. de Frens olv J. Buitenhuis -
29-nov 09:45 WSV E1 Voorwaarts T E1 -
29-nov 09:30 WSV E2 Gorssel E1 -
29-nov 10:45 WSV E3 Eerbeekse Boys E1 -
29-nov 09:45 WSV E4 Robur et Velocitas E5 -
29-nov 08:30 WSV E5 csv Apeldoorn E6 knvb-cursisten olv knvb-docent -
29-nov 08:30 WSV E6 Groen Wit'62 E7 knvb-cursisten olv knvb-docent -
29-nov 10:45 WSV E7 WWNA E1 -
29-nov 11:00 V en L E2D WSV E9 -
29-nov 08:30 csv Apeldoorn E8 WSV E10 -
29-nov 10:30 Terwolde E2G WSV E11 -
29-nov 11:00 Loenermark E2G WSV E12 -
29-nov 10:00 Zeewolde F1 WSV F1 -
29-nov 10:15 Klarenbeek SC F1 WSV F2 -
29-nov 09:30 ZVV '56 F1 WSV F3 -
29-nov 10:30 WSV F4 Deventer F2 -
29-nov 11:30 WSV F5 Groen Wit'62 F7 -
29-nov 10:30 WSV F6 VIOS V. F5 -
29-nov 10:45 Columbia F4G WSV F7 Bussel, Rick van -
29-nov 09:30 WSV F8 Nunspeet F3GD -
29-nov 09:45 WSV O.12 Groen Wit '62 O.12 -

Over 2 weken

Junioren
Week: 49 (maandag 01/12 - zondag 07/12)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
06-dec 14:30 WSV VR1 VIOS V. VR2 -
06-dec 15:00 WSV A1 ACV A1 Snelders, W.A. -
06-dec 14:30 WSV A2 Kon. UD A1 Bork, P.E. van -
06-dec 14:30 Voorst A1D WSV A3 -
06-dec 15:00 Hercules B1 WSV B1 Sanou, R.J. -
06-dec 12:45 Albatross B1 WSV B2 Gerritsen, J.R. -
06-dec 14:30 Brummen B1 WSV B3 -
06-dec 14:30 WSV B4 SJO Oeken-SHE B1 -
06-dec 12:00 FC Zutphen B2 WSV B7 -
06-dec 12:00 WSV C1 Enschede SC C1 Kroes, G. -
06-dec 11:30 WSV C2 VIOS V. C1 -
06-dec 13:00 WSV C3 Warnsveldse Boys C1 -
06-dec 10:30 Sparta Nijkerk D1 WSV D1 -
06-dec 11:00 Eerbeekse Boys D1 WSV D2 -
06-dec 09:45 Hoevelaken E1 WSV E1 Oefenwedstrijd -
06-dec 10:45 WSV E8 Epse E1 -
06-dec 09:00 Wissel F1 WSV F6 -
06-dec 10:15 DTS '35 Ede O12 WSV O.12 -

Over 3 weken

Junioren
Week: 50 (maandag 08/12 - zondag 14/12)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
13-dec 10:45 WSV E3 Zeewolde E2 Oefenwedstrijd -

Advertentie

Za 22-11 20:00 WSV Dames 1 - Pluto Dames 1
Di 25-11 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 6
Wo 26-11 19:45 Algemene najaarsledenvergadering 2014
Za 06-12 16:00 WSV Dames 1 - Risne Stars Dames 1
Di 09-12 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 7
Wo 10-12 16:45 Kersttoernooi
meer...