Programma Jeugd

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier het complete overzicht.

* Speeldagenkalender
* Teamindeling

* Trainingsschema per team
* Trainingsveld- en kleedkamerindeling
* Toernooien

Zaterdag 25 april Zaterdag 2 mei Zaterdag 9 mei
Bestuursdienst 07:30 - 12:15 Dini van Raalte Vera Bakkenes Michel Blom
12:15 - 17:30 Diane Brink & Angelique Remon Enting Arthur Verduijn
Kantinedienst 08:00 - 11:30 uur E4, 3 ouders C6, 3 ouders C11, 3 ouders
  11:30 - 15:00 uur B5, 2 ouders n.v.t. D5, 2 ouders 
  15:00 - 18:00 uur n.v.t.. C9, 2 ouders n.v.t. 

Deze week

Junioren
Week: 17 (maandag 20/04 - zondag 26/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
20-apr 19:30 Beekbergen B2 WSV B5 Beld, B. van den 8 - 3
20-apr 19:00 WWNA C1D WSV C2 Buschgens, R. 4 - 3
20-apr 18:00 WSV C5 Terwolde C1 Hollebeek, J. 3 - 0
22-apr 18:30 Apeldoornse Boys D1 WSV D3D Eldik, O. van 3 - 4
22-apr 18:30 WSV D5 Deventer D2 Peters, J. 0 - 6
22-apr 19:00 Albatross D4D WSV D6 Akker, T.H. v.d. 5 - 2
22-apr 18:30 Voorwaarts T F8
Kleedkamer 9 L
WSV F12
Kleedkamer 3 L
5 - 6
25-apr 14:30 WSV VR1 ST: Almen/Warnsveldse Boys VR1 Mensing, J. 6 - 3
25-apr 15:00 WSV A1 PH A1 Braam, M.J. 1 - 3
25-apr 14:30 WSV A2 Heino A1 Hoogendoorn, A.W.C. 0 - 5
25-apr 14:30 WSV A3 Voorst A1D Buitenhuis, J. 5 - 3
25-apr 14:30 Wijhe '92 A4 WSV A4 Koetsier, G.J. 1 - 4
25-apr 12:30 Unicum B1 WSV B1 Kamphorst, A.J.B. 3 - 1
25-apr 12:15 SDC Putten B1 WSV B2 Adema, M. 2 - 0
25-apr 11:00 WSV B4 IJVV B2 Hollebeek, J. 7 - 3
25-apr 14:30 Heeten B2 WSV B6 Bosgoed, E. 2 - 6
25-apr 12:30 Teuge SP B2 WSV B7 Moree, P. 8 - 2
25-apr 11:45 WSV C1 FC Emmen C1 Osterop, R. 0 - 14
25-apr 13:15 WSV C2 csv Apeldoorn C2 Bakkenes, V. 3 - 0
25-apr 12:45 Schalkhaar C4 WSV C4 Ellenbroek, J.B. 0 - 1
25-apr 13:00 WSV C5 Robur et Velocitas C3 Fontaine, J.J. 5 - 0
25-apr 14:30 Apeldoornse Boys C2 WSV C6 Bakker, EH 0 - 7
25-apr 11:40 Warnsveldse Boys C2
Kleedkamer 4R
WSV C7
Kleedkamer 9R
Kamminga, J. 18 - 0
25-apr 13:00 WSV C8 FC Zutphen C4D Buitenhuis, J. 2 - 3
25-apr 11:00 Wissel C1D WSV C9 Hofmeijer-Waisapy, M.M. 4 - 2
25-apr 13:00 WSV C10 Victoria Boys C4 Peters, J. 13 - 2
25-apr 10:00 Lelystad '67 D1 WSV D1 Wenum, M. van 1 - 1
25-apr 10:30 SJO Oeken/SHE D1G WSV D2 Niessen, W. 3 - 1
25-apr 08:45 Voorwaarts T D2
Kleedkamer 1 R
WSV D4
Kleedkamer 7 R
Korten, R.H.W. 3 - 1
25-apr 08:30 WSV D5 De Hoven D1D Goldbach, D. 1 - 2
25-apr 08:30 WSV D6 Victoria Boys D2 Schipper, M. 3 - 4
25-apr 11:00 Helios D4
Kleedkamer 3
WSV D7
Kleedkamer 4
Hertog, R. den 2 - 11
25-apr 09:45 WSV D8 SJO: Cupa/Wilp D2G Kercher, S. 11 - 3
25-apr 09:45 WSV D9 Schalkhaar D10 Es, W. van 5 - 2
25-apr 10:30 WSV E1 VDZ E2 Scholten, M. 6 - 3
25-apr 10:00 Robur et Velocitas E2 WSV E2 2 - 3
25-apr 10:00 Robur et Velocitas E4 WSV E3 5 - 1
25-apr 09:45 Groen Wit'62 E4 WSV E4 6 - 3
25-apr 10:30 WSV E5 csv Apeldoorn E7 Luksch, O. 10 - 5
25-apr 10:30 ZVV '56 E2 WSV E6 3 - 8
25-apr 08:30 csv Apeldoorn E5 WSV E7 6 - 4
25-apr 09:45 WSV E8 Apeldoornse Boys E4 11 - 0
25-apr 11:30 WSV E9 Groen Wit'62 E12 6 - 2
25-apr 11:30 WSV E10 KCVO E4 2 - 2
25-apr 09:00 Teuge SP E6 WSV E11 2 - 8
25-apr 08:30 csv Apeldoorn E10D WSV E12 1 - 1
25-apr 08:30 WSV E13 Albatross E4 Waard, L. 25 - 2
25-apr 11:30 RKHVV F1G WSV F1 3 - 3
25-apr 10:30 Colmschate F1 WSV F2 7 - 1
25-apr 08:45 Albatross F3 WSV F3 -
25-apr 09:30 WSV F4 Victoria Boys F1 3 - 6
25-apr 08:45 Eerbeekse Boys F5 WSV F5 2 - 4
25-apr 08:30 WSV F6 V en L F1G 16 - 1
25-apr 09:45 WSV F7 VIOS V. F5 6 - 4
25-apr 09:30 WSV F8 KCVO F3 5 - 9
25-apr 08:45 Groen Wit'62 F5 WSV F9 11 - 0
25-apr 11:00 VIOS V. F6 WSV F10 1 - 8
25-apr 08:45 Groen Wit'62 F8 WSV F11 0 - 8
25-apr 09:00 Be Quick Z. F5
Kleedkamer 2
WSV F12
Kleedkamer 7
Weering, Renee van 1 - 7
25-apr 10:30 Sparta Nijkerk O.12 WSV O.12 Hilbrands, J. 5 - 2

Volgende week

Junioren
Week: 18 (maandag 27/04 - zondag 03/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
28-apr 19:00 De Hoven B1D WSV B3 -
28-apr 18:30 WSV D1 KNVB onder 12 Elite Oefenwedstrijd -
29-apr 18:30 WSV D3D Teuge SP D1 -
29-apr 18:30 Hoven De F2 WSV F5 -
29-apr 18:30 WSV F12 Be Quick Z. F5 Luksch, O. -
30-apr 18:30 Alexandria D1 WSV D8 -
02-mei 14:30 Rohda R. A1 WSV A1 Klunder, K. -
02-mei 12:00 ZAC A1 WSV A2 Roos, G.M.J. -
02-mei 14:30 Wijhe '92 A2 WSV A3 -
02-mei 15:00 WSV A4 SV Twello A1D Zanten, B. van -
02-mei 15:00 WSV B1 BFC B1 Pijper, J.H.R. de -
02-mei 14:30 WSV B2 Lunteren B1 Ley, J.J. van der -
02-mei 13:00 WSV B5 Groen Wit'62 B4 Fontaine, H. -
02-mei 11:15 WSV B7 Albatross B3 Mensing, J. -
02-mei 12:30 Schalkhaar C1 WSV C1 Ganzevles, A.J. -
02-mei 14:00 Klarenbeek SC C1G WSV C3 -
02-mei 09:45 WSV C4 Groen Wit'62 C4 Schouten, J. -
02-mei 14:00 csv Apeldoorn C4 WSV C5 -
02-mei 13:00 WSV C6 Teuge SP C3 Kerssen, J. -
02-mei 13:00 WSV C7 Eefde SP C1GD -
02-mei 09:30 Blauw Wit'66 C2 WSV C8 -
02-mei 11:30 WSV C9 Albatross C4 -
02-mei 12:30 WWNA C2 WSV C10 -
02-mei 10:15 WSV D1 DVS '33 Ermelo D1 Kleine, H. -
02-mei 08:30 WSV D2 Eefde SP D1G Mensing, J. -
02-mei 11:45 WSV D4 Eerbeekse Boys D2 -
02-mei 08:30 WSV D7 Gorssel D2D Mulder, R. -
02-mei 10:00 V en L D2G WSV D8 -
02-mei 12:00 Warnsveldse Boys D7 WSV D9 -
02-mei 10:00 Be Quick Z. E1
Kleedkamer 1
WSV E1
Kleedkamer 5
-
02-mei 10:45 WSV E2 AGOVV E1 Luksch, O. -
02-mei 10:30 WSV E3 Stroe E1 -
02-mei 09:45 WSV E4 Robur et Velocitas E6 -
02-mei 09:00 VIOS V. E5 WSV E5 -
02-mei 10:45 WSV E6 Voorwaarts T E4 -
02-mei 11:30 WSV E7 Victoria Boys E2 -
02-mei 10:00 DVOV E5 WSV E8 -
02-mei 09:45 KCVO E3 WSV E9 -
02-mei 10:45 Columbia E4G WSV E10 -
02-mei 09:45 Groen Wit'62 E13 WSV E11 -
02-mei 08:30 WSV E12 WSV E13 -
02-mei 10:00 VVO F1 WSV F1 -
02-mei 09:45 WSV F2 Kon. UD F1G -
02-mei 11:30 WSV F3 Groen Wit'62 F4 -
02-mei 10:15 Klarenbeek SC F3G WSV F4 -
02-mei 10:30 WSV F5 v.v. Dieren F4 -
02-mei 09:00 VIOS V. F5 WSV F6 -
02-mei 09:00 WWNA F1 WSV F7 -
02-mei 10:45 Columbia F4G WSV F8 -
02-mei 08:30 WSV F9 Apeldoornse Boys F4 -
02-mei 09:30 WSV F10 Groen Wit'62 F8 -
02-mei 09:30 WSV F11 Hattem F6 -
02-mei 09:00 Brummen F5 WSV F12 -
02-mei 10:30 SDC Putten 0.12 WSV O.12 -

Over 2 weken

Junioren
Week: 19 (maandag 04/05 - zondag 10/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
06-mei 18:30 WSV F12 Brummen F5 Luksch, O. -
09-mei 12:00 Klarenbeek SC VR4 WSV VR1 -
09-mei 14:30 WSV A3 SC Klarenbeek A1D Zanten, B. van -
09-mei 14:30 't Harde A2D WSV A4 -
09-mei 14:30 WSV B4 WVF B4 Fontaine, H. -
09-mei 16:15 Klarenbeek SC B2G WSV B5 -
09-mei 13:15 Schalkhaar B4 WSV B6 -
09-mei 12:15 csv Apeldoorn B5 WSV B7 -
09-mei 11:15 WSV C3 Voorst C1 -
09-mei 13:30 Gorssel C2 WSV C4 -
09-mei 13:00 WSV C5 Groen Wit'62 C4 -
09-mei 13:00 WSV C6 Groen Wit'62 C3 Kleine, H. -
09-mei 14:30 Doesburg SC C1G WSV C7 -
09-mei 13:00 Rohda R. C5 WSV C8 -
09-mei 13:00 WSV C10 WSV C9 -
09-mei 09:45 WSV D1 SML D1 -
09-mei 10:00 V en L D1GD WSV D4 -
09-mei 11:45 WSV D6 Groen Wit '62 D5G -
09-mei 08:30 WSV D8 Terwolde D2G Mensing, J. -
09-mei 11:30 WSV D9 Eerbeekse Boys D5 -
09-mei 08:30 EZC '84 E1 WSV E2 -
09-mei 10:00 Barneveld E1 WSV E3 -
09-mei 09:45 WSV E5 KCVO E2 Luksch, O. -
09-mei 09:45 Groen Wit'62 E5 WSV E6 -
09-mei 09:00 Robur et Velocitas E10 WSV E7 -
09-mei 10:45 WSV E8 KCVO E4 -
09-mei 09:00 WWNA E2 WSV E9 -
09-mei 10:30 WSV E10 Robur et Velocitas E15 -
09-mei 10:45 WSV F1 v.v. Dieren F1 -
09-mei 08:30 v.v. Dieren F2 WSV F2 -
09-mei 10:45 Columbia F3G WSV F3 -
09-mei 09:45 WSV F4 WSV F9 -
09-mei 09:30 WSV F6 Vaassen F1 -
09-mei 10:30 WSV F7 csv Apeldoorn F7 -
09-mei 08:30 WSV F8 csv Apeldoorn F8 -
09-mei 09:30 WSV F12 Apeldoornse Boys F6 -
09-mei 11:15 WSV O.12