Programma Jeugd

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier
het complete overzicht.

* Speeldagenkalender
* Teamindeling
* Trainingschema veld- en kleedkamerindeling
* Trainingschema per team

* Toernooikalender

    Zaterdag 28 mei Zaterdag 4 juni
  09:00 - 12:15 uur Mike Huisman Toernooi Brenda & Angelique
  12:15 - 17:30 uur
Mike Huisman Toernooi
?
Kantinedienst 08:00 - 11:30 uur F10, 3 ouders E9, 2 ouders
  11:30 - 15:00 uur E12, 2 ouders D13, 2 ouders
  15:00 - 18:00 uur C10, 2 ouders C11, 2 ouders

Zaterdag 28 mei is het WSV Mike Huisman Toernooi voor de ongeselecteerde C-elftallen, C3 t/m C11 & D3 (als C Jong).
Gestart wordt om 09:30 uur, de prijsuitreiking is 14:45 uur.

Zaterdag/zondag 18/19 juni is er weer het jeugdkamp voor de D, E en F, wederom in Holten.

 

De -voorlopige- nieuwe team-indelingen zullen 22 juni op de site bekend gemaakt worden!

 

Deze week

Junioren
Week: 21 (maandag 23/05 - zondag 29/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
28-mei 09:30 WSV C MIKE HUISMAN TOERNOOI -
28-mei 10:42 Eldenia C6 DCS C2 3 Horlings, Rob -
28-mei 10:06 WSV C3 WSV C11 3 Kerssen, J. -
28-mei 11:00 WSV C3 Robur C7 3 Fontaine, H. -
28-mei 11:36 WSV C3 Zutphen C3 2 Zanten, B. van -
28-mei 10:06 WSV C4 WSV C6 2 Horlings, Rob -
28-mei 11:00 WSV C4 Zutphen C5 2 Kleine, H. -
28-mei 11:36 WSV C4 DTS'35 C5 1 Fontaine, H. -
28-mei 09:48 DTS'35 C5 Zutphen C5 1 Fontaine, H. -
28-mei 10:06 WSV C5 DCS C2 1 Mulder, R. -
28-mei 11:00 WSV C5 WSV C Jong 1 Zanten, B. van -
28-mei 11:36 WSV C5 Eldenia C6 3 Kleine, H. -
28-mei 10:42 DTS'35 C5 WSV C6 1 Kerssen, J. -
28-mei 11:54 Zutphen C5 WSV C6 2 Horlings, Rob -
28-mei 09:48 Zutphen C3 Robur C7 2 Zanten, B. van -
28-mei 09:30 WSV C3 WSV C8 1 Horlings, Rob -
28-mei 10:24 WSV C8 Robur C7 1 Kleine, H. -
28-mei 11:18 WSV C8 WSV C11 1 Horlings, Rob -
28-mei 12:12 WSV C8 Zutphen C3 1 Kleine, H. -
28-mei 09:30 WSV C4 WSV C9 3 Mulder, R. -
28-mei 10:24 WSV C9 Zutphen C5 3 Zanten, B. van -
28-mei 11:18 WSV C9 WSV C6 3 Mulder, R. -
28-mei 12:12 WSV C9 DTS'35 C5 3 Zanten, B. van -
28-mei 09:30 WSV C5 WSV C10 2 Kerssen, J. -
28-mei 10:24 WSV C10 WSV C Jong 2 Fontaine, H. -
28-mei 11:18 WSV C10 DCS C2 2 Kerssen, J. -
28-mei 12:12 WSV C10 Eldenia C6 2 Fontaine, H. -
28-mei 10:42 Zutphen C3 WSV C11 2 Mulder, R. -
28-mei 11:54 Robur C7 WSV C11 3 Kerssen, J. -
28-mei 09:48 Eldenia C6 WSV C Jong 3 Kleine, H. -
28-mei 11:54 WSV C Jong DCS c2 1 Mulder, R. -
28-mei 12:45 Middagprogramma kruisfinales en finales -
28-mei 14:45 Prijsuitreiking plaats 1 t/m 15 -

Volgende week

Junioren
Week: 22 (maandag 30/05 - zondag 05/06)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
04-jun 12:00 WSV A1 Sparta Nijkerk A1 Hollebeek, J. Oefenwedstrijd -
04-jun 12:00 WSV B1 DVC'26 B1 Mensing, J. Oefenwedstrijd -
04-jun 12:00 WSV D1 Be Quick'28 D1 Finale Districtsbeker! Wordt gespeeld in Ommen! -
04-jun 10:00 WSV E3 Ouders WSV E3 Luksch, O. Oefenwedstrijd -
04-jun 10:00 WSV F8 Ouders WSV F8 Oefenwedstrijd -

Over 2 weken

Junioren
Week: 23 (maandag 06/06 - zondag 12/06)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
11-jun 12:00 WSV A1 SDC Putten A1 Oefenwedstrijd -
11-jun 13:00 WSV E10 Ouders WSV E10 Oefenwedstrijd -

Over 3 weken

Junioren
Week: 24 (maandag 13/06 - zondag 19/06)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
18-jun 12:00 WSV A1 Rohda Raalte A1 Buitenhuis, J. Oefenwedstrijd -
18-jun 12:00 WSV B1 sc Bemmel B1 Oefenwedstrijd -

Advertentie

Vr 27-05 20:00 Ledenvergadering afdeling Basketbal
Za 28-05 09:30 Toernooi C ongeselecteerd
Zo 05-06 09:00 9e Apeldoorn Open
Do 16-06 08:00 Jeugdkamp D, E & F pupillen
Vr 17-06 20:30 Slottoernooi
Wo 22-06 16:45 Slotactiviteit
meer...