Programma Jeugd

 

 

* Speeldagenkalender 2014/"15
* Teamindeling 2014 - 2015 (onder voorbehoud)
* Trainingsschema per team (laatste wijz. 13 sept: C11)
* Veld- en kleedkamerindeling (laatste wijz. 13 sept.)


* Opleiding scheidsrechter
 

Deze week

Junioren
Week: 38 (maandag 15/09 - zondag 21/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
20-sep 14:30 ACV A1 WSV A1 Schuurman, M -
20-sep 14:00 Kon. UD A1 WSV A2 Doeve, A.M. -
20-sep 13:00 ST: Activia/sv Cupa Wilp A2 WSV A3 3 - 2
20-sep 15:00 WSV A4 Helios A2 T. van Lohuizen -
20-sep 15:00 WSV B1 Hercules B1 Ganzevles, A.J. -
20-sep 13:15 WSV B3 Brummen B1 Schoorlemmer, H.J.B. 0 - 7
20-sep 15:30 csv Apeldoorn B4 WSV B4 -
20-sep 12:00 FC Zutphen B3 WSV B5 2 - 5
20-sep 13:00 WSV B6 Groen Wit'62 B3 A. Meijer 2 - 45
20-sep 12:30 Epse B1 WSV B7 8 - 1
20-sep 12:45 Enschede SC C1 WSV C1 Baake, G.H.M. 1 - 3
20-sep 13:00 VIOS V. C1 WSV C2 4 - 3
20-sep 12:40 Warnsveldse Boys C1 WSV C3 Eijkelkamp, T. 6 - 3
20-sep 11:45 WSV C4 Activia C1 R. Mulder 1 - 3
20-sep 13:15 WSV C5 Warnsveldse Boys C2 V. Bakkenes 3 - 3
20-sep 13:30 WSV C6 Witkampers C2G J. Hollebeek 3 - 3
20-sep 11:30 WSV C7 Apeldoornse Boys C2 J. Mensing 6 - 4
20-sep 11:30 WSV C8 Schalkhaar C6 M. Schipper 1 - 4
20-sep 10:45 Albatross C3 WSV C9 -
20-sep 13:00 Victoria Boys C4 WSV C10 2 - 10
20-sep 14:00 SV Twello C3D WSV C11 GEST 0 - 0
20-sep 10:00 WSV D1 Sparta Nijkerk D1 B.G. van Zanten 4 - 2
20-sep 11:00 WSV D4 Groen Wit D2G M. Nijenhuis 0 - 2
20-sep 09:45 WSV D5 Voorst D1D D. Goldbach 2 - 4
20-sep 13:00 Schalkhaar D4 WSV D6 12 - 1
20-sep 08:30 WSV D7 Robur et Velocitas D6 J. Peters 3 - 10
20-sep 08:30 WSV D8 Voorwaarts T D3D J. Bosschert 0 - 13
20-sep 11:15 Robur et Velocitas D7 WSV D9 2 - 2
20-sep 10:45 Colmschate E1 WSV E2 5 - 1
20-sep 10:30 WSV E3 csv Apeldoorn E3 K. Oude Kotte -
20-sep 09:45 Groen Wit'62 E5 WSV E4 6 - 2
20-sep 10:00 VIOS V. E3 WSV E5 14 - 1
20-sep 09:00 Apeldoornse Boys E2 WSV E6 2 - 4
20-sep 09:00 Columbia E2 WSV E7 10 - 6
20-sep 09:30 WSV E8 Voorwaarts T E4 Zelf (regelen) -
20-sep 10:30 ZVV '56 E3 WSV E9 9 - 3
20-sep 10:45 WSV E10 WWNA E1 -
20-sep 09:45 KCVO E3 WSV E11 14 - 1
20-sep 08:30 WSV E12 Warnsveldse Boys E6 D. Bakkenes -
20-sep 09:45 WSV F1 csv Apeldoorn F1 J. Steenbergen -
20-sep 09:45 WSV F2 SJO Oeken-SHE F1 Zelf (regelen) -
20-sep 10:45 WSV F3 Robur et Velocitas F3 -
20-sep 09:30 WSV F4 Emst F1 -
20-sep 10:30 WSV F5 Columbia F3 -
20-sep 08:30 WSV F6 Oene F2G -
20-sep 08:30 v.v. Dieren F6 WSV F7 0 - 9
20-sep 08:45 Zwart Wit '63 F5G WSV F8 5 - 0
20-sep 10:15 DVC '26 O.12 WSV O.12 0 - 6

Volgende week

Junioren
Week: 39 (maandag 22/09 - zondag 28/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
22-sep 19:30 WSV B2 SDC Putten B1 Vliet, C.R. van -
23-sep 18:00 WSV C10 Apeldoornse Boys C3 -
27-sep 15:00 WSV A1 AZSV A1 Klunder, K. -
27-sep 15:00 WSV A2 Warnsveldse Boys A1 Bakker, R.A. -
27-sep 14:30 WSV A3 Eefde SP A1 A. Meijer -
27-sep 16:30 Warnsveldse Boys A2D WSV A4 -
27-sep 15:15 Soest SO B1 WSV B1 Werff, A.P.F. van der -
27-sep 12:00 Hierden B1 WSV B2 -
27-sep 13:00 Be Quick Z. B1 WSV B3 -
27-sep 12:45 WSV B4 ESA B4 J. Hollebeek -
27-sep 14:30 WSV B5 Brummen B2 T. van Lohuizen -
27-sep 11:30 Victoria Boys B2D WSV B6 -
27-sep 13:15 WSV B7 Diepenveen B3 H. Fontaine -
27-sep 11:15 WSV C1 Go Ahead Eagles C1 Tabak, J.A. -
27-sep 13:00 WSV C2 ZVV '56 C1D V. Bakkenes -
27-sep 11:30 WSV C3 SJO Oeken-SHE C1G J. Mensing -
27-sep 13:00 Lettele C1 WSV C4 -
27-sep 14:00 Spcl. Brummen C2G WSV C5 -
27-sep 14:00 Klein Dochteren C1 WSV C6 -
27-sep 11:15 Robur et Velocitas C3 WSV C7 -
27-sep 12:00 Deventer C3 WSV C8 -
27-sep 09:45 WSV C9 Teuge SP C3 J. Peters -
27-sep 11:15 WSV C10 Robur et Velocitas C6 M. Nijenhuis -
27-sep 13:00 WSV C11 Vorden C4 D. Goldbach -
27-sep 11:00 SVI D1 WSV D1 -
27-sep 09:00 Klarenbeek SC D1G WSV D2 -
27-sep 10:45 Columbia D1 WSV D3D -
27-sep 11:00 Teuge SP D2G WSV D4 -
27-sep 11:00 Eerbeekse Boys D3 WSV D5 -
27-sep 11:00 Teuge SP D3G WSV D8 -
27-sep 08:30 WSV D9 Apeldoornse Boys D2 J. Roelofs -
27-sep 09:45 WSV E1 DZC '68 E1 K. Oude Kotte -
27-sep 09:45 WSV E2 Eefde SP E1 J. de Frens -
27-sep 11:00 Brummen E1GD WSV E3 -
27-sep 08:30 WSV E4 VIOS V. E2 D. Bakkenes -
27-sep 10:45 WSV E5 Emst E1G J. Hollebeek -
27-sep 10:30 WSV E6 Brummen E4G -
27-sep 10:45 WSV E7 WSV E10 -
27-sep 10:30 Go Ahead D. E3 WSV E8 -
27-sep 08:30 WSV E9 Robur et Velocitas E10 M. Scholten -
27-sep 09:30 WSV E11 Voorwaarts T E5 -
27-sep 10:30 Apeldoornse Boys E4 WSV E12 -
27-sep 10:00 Robur et Velocitas F1 WSV F1 -
27-sep 08:30 EZC '84 F1 WSV F2 -
27-sep 08:45 Groen Wit'62 F4 WSV F3 -
27-sep 09:00 V en L F1G WSV F4 -
27-sep 09:00 VIOS V. F3 WSV F5 -
27-sep 09:45 csv Apeldoorn F9 WSV F6 -
27-sep 10:30 WSV F7 Loenermark F2 -
27-sep 09:30 WSV F8 Sparta Nijkerk F7 -
27-sep 08:30 WSV O.12 ESA O.12 J. Bosschert -

Over 2 weken

Junioren
Week: 40 (maandag 29/09 - zondag 05/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Info t   u
29-sep 20:00 WSV B5 Voorst B2G A. Meijer -
04-okt 14:30 Apeldoornse Boys VR1 WSV VR1 -
04-okt 12:15 Olde Veste'54 A1 WSV A1 Gulik, D. van -
04-okt 14:30 WSV A2 Heeten A1 Bork, P.E. van -
04-okt 14:30 WSV A3 FC Zutphen A2 -
04-okt 14:30 WSV A4 Rohda R. A4 -
04-okt 15:00 WSV B1 Lelystad '67 B1 Pothoven, S. -
04-okt 11:15 WSV B2 WSV B3 Oefenwedstrijd -
04-okt 13:30 SML B4D WSV B4 -
04-okt 15:00 AZC B2 WSV B5 -
04-okt 13:00 WSV B6 Apeldoornse Boys B2G -
04-okt 14:30 Helios B2 WSV B7 -
04-okt 12:45 GVAV-Rapiditas C1 WSV C1 Garic, E. -
04-okt 12:30 AGOVV C1 WSV C2 -
04-okt 11:30 csv Apeldoorn C3 WSV C3 -
04-okt 13:00 WSV C4 SC Overwetering C2GD -
04-okt 11:30 WSV C5 Groen Wit'62 C3 -
04-okt 13:00 WSV C6 Vorden C2D -
04-okt 11:30 WSV C7 VIOS V. C2 -
04-okt 13:00 WSV C8 Voorwaarts T C3G -
04-okt 12:45 Robur et Velocitas C5G WSV C9 -
04-okt 15:00 csv Apeldoorn C6 WSV C10 -
04-okt 14:30 Eerbeekse Boys C4 WSV C11 -
04-okt 10:00 WSV D1 Berkum D1 -
04-okt 08:30 Lochem SP D3 WSV D2 -
04-okt 11:15 Robur et Velocitas D2 WSV D3D -
04-okt 09:45 WSV D4 csv Apeldoorn D4 -
04-okt 08:30 WSV D5 Oene D2D -
04-okt 11:00 Lettele D1 WSV D6 -
04-okt 08:30 WSV D7 VIOS V. D3 -
04-okt 11:30 WSV D8 Twello SV D3 -
04-okt 12:45 Albatross D4D WSV D9 -
04-okt 09:30 WSV E1 De Graafschap E2 -
04-okt 09:00 Overwetering E1 WSV E2 -
04-okt 09:45 WSV E3 Klarenbeek SC E1 -
04-okt 08:45 Voorwaarts T E3 WSV E4 -
04-okt 09:30 WSV E5 Teuge SP E4 -
04-okt 10:00 Beekbergen E3 WSV E6 -
04-okt 11:00 Sv Orderbos E1GD WSV E7 -
04-okt 10:30 WSV E8 FC Zutphen E5 -
04-okt 09:00 Teuge SP E5 WSV E9 -
04-okt 09:00 Columbia E2 WSV E10 -
04-okt 09:00 VIOS V. E5 WSV E11 -
04-okt 10:30 WSV F1 VVOG F1 -
04-okt 08:30 WSV F2 v.v. Dieren F2 -
04-okt 08:30 WSV F4 Teuge SP F4 -
04-okt 09:45 WSV F5 Robur et Velocitas F6 -
04-okt 08:45 Victoria Boys F3 WSV F7 -
04-okt 08:45 Hoevelaken F4 WSV F8 -
04-okt 11:00 Woezik O.12 WSV O.12 -

Over 3 weken

Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar

Advertentie

Zo 21-09 09:30 Start Districtscompetitie
Di 30-09 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 2
Wo 01-10 16:45 Jubileumactiviteit (junioren)
Vr 03-10 19:30 Jubileumactiviteit (avondleden)
Di 14-10 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 3
Wo 15-10 16:45 Herfsttoernooi
meer...