Programma Jeugd

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier het overzicht voor de eerst komende zaterdagen.

* KNVB speelschema
* Teamindeling
* Trainingschema veld- en kleedkamerindeling
* Trainingschema per team

* Toernooikalender

Vrijwilligersrooster Tijden Zaterdag 29 april
Bestuursdienst 07:30 - 12:00: Jeroen de Heus
12:00 - 17:30:
Dini van Raalte
Openen kantine
08:00:
Paul de Zwaan
Kantinedienst


08:00 -11:30:


JO09-2, ouder van
Robby Berkhoff, Joey Koeslag & Milano Stopepelenburg
11:30 - 15:00:


JO15-5, ouder van
Lars Jacobse, Sil Kaper, Rick Woudenberg & Max Heideman
15:00 -18:00:


JO19-2, ouder van
Wouter Segerink, Jelle vd Werff & Delano Beyer
Afsluiten
18:00/einde:
Johan Buitenhuis

WSV Jeugd weer vier scheidsrechters rijker
WSV JO13-2 wint internationaal toernooi in Oostende

Deze week

Junioren
Week: 17 (maandag 24/04 - zondag 30/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
29-apr 15:00 Vogido JO19-1 WSV JO19-1 Vries, L.H.P. de -
29-apr 15:00 WSV JO19-2 Epe JO19-2d Fontaine, H. -
29-apr 13:00 WSV JO19-3d CSV JO19-3d Buitenhuis, J. -
29-apr 15:00 WSV JO17-1 DVS'33 Ermelo JO17-1 Meerkerk, H.F. van Bij winst is WSV kampioen! Komt allen! -
29-apr 12:00 Beekbergen JO17-1d WSV JO17-2 -
29-apr 13:15 WSV JO17-4 Robur et Velocitas JO17-3 Schouten, J. -
29-apr 14:30 VIOS V. JO17-2 WSV JO17-5 -
29-apr 15:00 WSV JO17-7 Overwetering JO17-2 Kerssen, J. -
29-apr 10:00 Oene JO17-2G WSV JO17-8 Nijhof, H.J. -
29-apr 13:00 DVV JO14-1 WSV JO14-1 -
29-apr 12:30 FC Zutphen JO15-4 WSV JO15-3 -
29-apr 11:30 WSV JO15-4 Voorwaarts T JO15-3Gd Souki, N. -
29-apr 11:45 WSV JO15-5 Eefde SP JO15-1G - -
29-apr 11:30 WSV JO15-6d Gorssel JO15-2 - -
29-apr 12:30 Helios JO15-2 WSV JO15-7 -
29-apr 10:00 WSV JO13-1 Victoria JO13-1 Kalay, M. -
29-apr 08:30 WSV JO13-3 ST: Oeken/Brummen JO13-2 Luksch, O. -
29-apr 10:15 Robur et Velocitas JO13-5 WSV JO13-6d -
29-apr 08:30 WSV JO13-7 Orderbos JO13-1GD - -
29-apr 12:00 Sportclub Deventer JO13-4 WSV JO13-8 -
29-apr 09:45 WSV JO11-2G FC Zutphen JO11-2 Hollebeek, Matthias -
29-apr 08:30 WSV JO11-3 Robur et Velocitas JO11-5 -
29-apr 09:45 WSV JO11-4G Diepenveen JO11-1 -
29-apr 09:15 Klarenbeek SC JO11-2G WSV JO11-6 -
29-apr 10:00 VIOS V. JO11-2 WSV JO11-7G -
29-apr 10:30 WSV JO11-8 Groen Wit '62 JO11-11d -
29-apr 08:45 KCVO JO11-3 WSV JO11-10 -
29-apr 10:45 WSV JO11-11G Robur et Velocitas JO11-12 -
29-apr 09:30 WSV JO11-12G Groen Wit'62 JO11-8 -
29-apr 09:00 Teuge SP JO11-5 WSV JO11-13 -
29-apr 10:45 Columbia JO11-3 WSV JO11-14 -
29-apr 08:30 WSV JO9-2 csv Apeldoorn JO9-4 -
29-apr 08:45 KCVO JO9-3 WSV JO9-5 -
29-apr 08:45 Groen Wit'62 JO9-11 WSV JO9-7 Teela, Giovanni -

Volgende week

Junioren
Week: 18 (maandag 01/05 - zondag 07/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
01-mei 19:15 WSV JO17-3 CCW '16 JO17-1 -
02-mei 18:30 Beekbergen JO13-1 WSV JO13-2 -
03-mei 18:30 Terwolde JO11-1 WSV JO11-9G -
03-mei 18:15 VDZ JO11-11G WSV JO11-14 -
06-mei 15:00 WSV JO19-1 ATC'65 JO19-1 Bruin, G. de -
06-mei 14:30 KCVO JO19-1d WSV JO19-2 -
06-mei 11:30 IJVV JO19-3 WSV JO19-3d -
06-mei 12:15 Zwart Wit '63 JO17-1 WSV JO17-1 Wolfkamp, M. -
06-mei 13:00 AZC JO17-1 WSV JO17-3 -
06-mei 10:00 ESC JO17-2 WSV JO17-4 -
06-mei 14:30 WSV JO17-5 Columbia JO17-1d Zanten, B. van -
06-mei 11:00 Groen Wit'62 JO17-6 WSV JO17-7 -
06-mei 15:00 WSV JO17-8 csv Apeldoorn JO17-4d - -
06-mei 13:00 WSV JO14-1 DCS JO14-1 Schouten, J. -
06-mei 13:00 WSV JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1 Oostra, D. -
06-mei 11:45 WSV JO15-2D KCVO JO15-1 - -
06-mei 13:30 WSV JO15-3 Apeldoornse Boys JO15-1 Nieman, S. -
06-mei 12:45 Beekbergen JO15-2d WSV JO15-4 -
06-mei 12:30 FC Zutphen JO15-5 WSV JO15-6d -
06-mei 11:15 WSV JO15-7 Activia JO15-1 - -
06-mei 13:00 WSV JO15-8 Voorwaarts T JO15-4Gd Schipper, M. -
06-mei 11:45 Jonathan JO13-1 WSV JO13-1 -
06-mei 09:45 WSV JO13-3 csv Apeldoorn JO13-3 - -
06-mei 09:15 Klarenbeek SC JO13-2 WSV JO13-4 -
06-mei 11:00 KCVO JO13-1 WSV JO13-5 -
06-mei 11:00 Albatross JO13-2d WSV JO13-7 -
06-mei 08:30 WSV JO13-8 SC Overwetering JO13-4G - -
06-mei 11:45 WSV JO13-9 Groen Wit'62 JO13-7 Jonge, L. de -
06-mei 09:30 WSV JO11-1G IJVV JO11-1 -
06-mei 09:30 WSV JO11-2G Lochem SP JO11-3 -
06-mei 09:15 Klarenbeek SC JO11-1 WSV JO11-3 -
06-mei 10:30 Colmschate JO11-3 WSV JO11-4G -
06-mei 11:00 Orderbos JO11-1 WSV JO11-5 -
06-mei 09:45 WSV JO11-6 Eerbeekse Boys JO11-3G -
06-mei 10:30 WSV JO11-7G SDV Barneveld JO11-5 Nieman, S. -
06-mei 10:45 WSV JO11-8 Voorst JO11-2G -
06-mei 10:00 Beekbergen JO11-2 WSV JO11-9G -
06-mei 10:00 ZVV '56 JO11-3 WSV JO11-10 -
06-mei 10:00 SV Twello JO11-2G WSV JO11-11G -
06-mei 09:00 Robur et Velocitas JO11-11 WSV JO11-12G -
06-mei 08:45 Victoria Boys JO11-3 WSV JO11-13 -
06-mei 08:30 WSV JO11-14 Beekbergen JO11-3 -
06-mei 09:45 WSV JO9-1 Apeldoornse Boys JO9-1 -
06-mei 08:45 Voorwaarts T JO9-2G WSV JO9-2 -
06-mei 10:30 WSV JO9-3G Robur et Velocitas JO9-2 -
06-mei 08:45 Apeldoornse Boys JO9-2 WSV JO9-4G -
06-mei 09:00 Columbia JO9-6 WSV JO9-5 -
06-mei 08:30 WSV JO9-6 KCVO JO9-5 -
06-mei 10:45 WSV JO9-7 Orderbos JO9-2G -

Over 2 weken

Junioren
Week: 19 (maandag 08/05 - zondag 14/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
10-mei 19:00 Albatross JO15-1d WSV JO15-2D -
10-mei 18:30 Teuge SP JO9-2 WSV JO9-3G -
10-mei 18:30 Eerbeekse Boys JO9-5 WSV JO9-6 -
11-mei 18:30 WSV JO11-5 Beekbergen JO11-1 Rens, R. -
11-mei 19:00 Colmschate '33 JO11-9M WSV JO11-6 -
11-mei 17:00 WSV JO9-4G Groen Wit'62 JO9-4 -
13-mei 15:00 Teuge SP JO19-1 WSV JO19-2 -
13-mei 14:30 WSV JO19-3d WWNA JO19-2D Zanten, B. van -
13-mei 12:30 WSV JO17-2 ST: Oeken/Brummen JO17-1 Nieman, S. -
13-mei 14:30 Helios JO17-1 WSV JO17-3 -
13-mei 11:00 Groen Wit'62 JO17-2 WSV JO17-4 -
13-mei 14:30 WSV JO17-5 Victoria Boys JO17-2d -
13-mei 14:30 VV Lettele JO17-1d WSV JO17-7 -
13-mei 14:30 WSV JO17-8 KCVO JO17-2 -
13-mei 11:15 WSV JO15-2D SC Klarenbeek JO15-1d Luksch, O. -
13-mei 13:00 WSV JO15-3 Emst JO15-1Gd Schouten, J. -
13-mei 13:00 WSV JO15-4 V en L JO15-1Gd -
13-mei 11:30 WSV JO15-5 SV Basteom JO15-1 -
13-mei 14:30 Dierense Boys JO15-2 WSV JO15-6d -
13-mei 12:00 Go Ahead D. JO15-2 WSV JO15-7 -
13-mei 12:30 V en L JO15-2G WSV JO15-8 -
13-mei 09:15 Klarenbeek SC JO13-1 WSV JO13-2 -
13-mei 10:30 Albatross JO13-1 WSV JO13-3 -
13-mei 11:15 Apeldoornse Boys JO13-2 WSV JO13-4 -
13-mei 09:00 Columbia JO13-2G WSV JO13-5 -
13-mei 09:45 WSV JO13-6d Groen Wit'62 JO13-4G -
13-mei 10:00 WWNA JO13-1 WSV JO13-7 -
13-mei 08:30 WSV JO13-9 Robur et Velocitas JO13-9G -
13-mei 11:00 SV Basteom JO11-1 WSV JO11-2G -
13-mei 12:00 Orderbos JO11-1 WSV JO11-3 -
13-mei 10:30 Robur et Velocitas JO11-6 WSV JO11-4G -
13-mei 09:30 ZVV '56 JO11-1 WSV JO11-5 -
13-mei 10:30 WSV JO11-6 FC RDC JO11-3G -
13-mei 09:45 WSV JO11-7G KCVO JO11-1 Nieman, S. -
13-mei 08:30 Warnsveldse Boys JO11-4 WSV JO11-8 -
13-mei 09:30 WSV JO11-9G Eerbeekse Boys JO11-4 -
13-mei 08:30 WSV JO11-10 Voorwaarts T JO11-5G -
13-mei 09:00 VIOS V. JO11-3 WSV JO11-11G -
13-mei 09:45 WSV JO11-13 EZC '84 JO11-4G -
13-mei 08:30 WSV JO11-14 Eerbeekse Boys JO11-5 -
13-mei 10:45 WSV JO9-1 csv Apeldoorn JO9-1 -
13-mei 08:45 KCVO JO9-1 WSV JO9-2 -
13-mei 09:30 WSV JO9-3G csv Apeldoorn JO9-2 -
13-mei 10:00 csv Apeldoorn JO9-5 WSV JO9-4G -
13-mei 10:30 WSV JO9-5 WWNA JO9-1 -
13-mei 10:00 Teuge SP JO9-7 WSV JO9-6 -
13-mei 10:45 WSV JO9-7 Columbia JO9-5 -

Over 3 weken

Junioren
Week: 20 (maandag 15/05 - zondag 21/05)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
16-mei 18:30 WSV JO13-2 Victoria Boys JO13-1 -
16-mei 18:30 Robur et Velocitas JO13-2 WSV JO13-3 -
16-mei 18:30 WSV JO13-4 VIOS V JO13-3d Souki, N -
16-mei 18:30 VEVO JO13-1G WSV JO13-6d -
17-mei 19:00 Berkum JO11-1 WSV JO11-1G -
18-mei 18:30 Teuge SP JO13-2 WSV JO13-3 -
20-mei 13:00 WSV JO14-1 SDV Barneveld JO14-1G Luksch, O. -
20-mei 09:45 WSV JO13-2 Emst JO13-1GD -
20-mei 08:30 WSV JO13-6d csv Apeldoorn JO13-4 -
20-mei 11:00 Diepenveen JO13-4 WSV JO13-8 -
20-mei 08:45 Ruurlo JO11-2 WSV JO11-2G -
20-mei 09:00 Beekbergen JO11-1 WSV JO11-3 -
20-mei 09:45 Groen Wit'62 JO11-4 WSV JO11-5 -
20-mei 10:00 Be Quick Z. JO11-2G WSV JO11-8 -
20-mei 10:45 WSV JO11-9G Klarenbeek SC JO11-3G -
20-mei 10:30 Vaassen JO11-1G WSV JO11-11G -
20-mei 09:45 WSV JO11-13 Voorst JO11-3 -
20-mei 10:45