Programma Jeugd

 

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier het complete overzicht tot aan de winterstop.

* KNVB speelschema
* Teamindeling
* Trainingschema veld- en kleedkamerindeling
* Trainingschema per team

Vrijwilligersdienst Tijden Zaterdag 17 december
Bestuursdienst
07:30-12:00
Brenda Galliart
12:00-17:30
?
Openen
08:00
Ralph van Beek
Kantinedienst
 
08:00-11:30

JO9-2: Ouder van Jayedion Axwijk, Valentino de Meer, Thimo Uiterweerd & Guido Smeltink
11:30-15:00

Volleybal: 2 pers. Recreanten & 2 pers. Heren 1
15:00-18:00

Gerard de Goederen en 2 pers. Team Heppen
Afsluiten
18:00/einde: Organisatie Kerstbingo

Kerstbingo WSV zaterdag 17 december!

Zaterdag 24 december, gebruik sporthal,
ter voorbereiding zaalvoetbaldriedaagse.
 
Groep Van   -   Tot Klk.
E-sel. 08:30 - 10:00 11 Opbouwen
D-sel. 10:00 - 11:30 12
C-sel. 11:30 - 13:00 13
B-sel. 13:00 - 14:30 11
A-sel. 14:30 - 16:00 12 Opruimen

 

 

 

 

 

Deze week

Junioren
Week: 49 (maandag 05/12 - zondag 11/12)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
10-dec 15:00 WSV JO19-1 Longa '30 JO19-1 Stolk, P.W. 1 - 2
10-dec 15:00 Victoria Boys JO19-1d WSV JO19-2 Jeronimus, T. 6 - 3
10-dec 14:30 WWNA JO19-2D WSV JO19-3d Karman, B. 13 - 0
10-dec 12:30 Dos Kampen JO17-1 WSV JO17-1 Enting, L. den 1 - 4
10-dec 15:00 WSV JO17-7 15:00u: Kantinedienst, zie boven. -
10-dec 11:00 WSV JO14-1 SDC Putten JO14-1 Nieman, S.P.L. 1 - 0
10-dec 13:00 WSV JO15-1 Genemuiden SC JO15-1 Vermeer, D.M.A 2 - 1
10-dec 12:00 WSV JO15-2D VIOS V. JO15-1 Hollebeek, J. 4 - 2
10-dec 10:15 CDW JO13-1 WSV JO13-1 Beek, T.P.J. van 2 - 1
10-dec 10:30 WSV JO13-9 Robur et Velocitas JO13-10 Luksch, O. 3 - 1
10-dec 09:30 WSV JO11-3 WSV JO11-5 Oefenwedstrijd -
10-dec 09:45 Groen Wit'62 JO11-3 WSV JO11-4G 1 - 11
10-dec 10:45 WSV JO11-6 csv Apeldoorn JO11-8 -
10-dec 08:30 csv Apeldoorn JO11-10 WSV JO11-10 0 - 18
10-dec 08:00 WSV JO09-1 08:00u: Kantinedienst, zie boven. -
10-dec 09:30 WSV JO9-3 WSV JO9-4 Oefenwedstrijd -
10-dec 09:30 WSV JO9-8 Albatross JO9-3 -

Volgende week

Junioren
Week: 50 (maandag 12/12 - zondag 18/12)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
17-dec 11:45 Epe JO19-2d
Kleedkamer -1
WSV JO19-2
Kleedkamer -1
Kamphuis, H. -
17-dec 14:30 WSV JO17-03 Groen Wit'62 JO17-02 Luksch, O. Oefenwedstrijd -
17-dec 13:00 WSV JO14-1 DCS JO14-1 Luksch, O. -
17-dec 13:00 WSV JO15-3 Eefde SP JO15-1G -
17-dec 10:00 WSV JO13-1 VVOG JO13-1 -
17-dec 10:30 FC Zutphen JO13-2 WSV JO13-5 -
17-dec 12:00 Apeldoornse Boys JO13-2 WSV JO13-9 -
17-dec 09:45 WSV JO11-4G Loenermark JO11-1G -
17-dec 09:45 WSV JO9-4G Groen Wit'62 JO9-5 -
17-dec 14:30 WSV JO7-04 WSV JO17-7 Oefenwedstrijd -

Over 2 weken

Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar

Over 3 weken

Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar

Advertentie

Zo 11-12 14:00 Schalkhaar - WSV
Di 13-12 20:00 Kaartcompetitie
Wo 14-12 16:45 Decembertoernooi
Za 17-12 20:00 Kerstbingo voor de hele Omni !
Vr 06-01 20:30 Nieuwjaarstoernooi
Za 07-01 10:00 Leen Kroon kaartmarathon 2017
meer...