Programma Zaalvoetbal

Ook dit seizoen wordt weer een bijdrage verwacht aan de kantine-bezetting.
Kijk voor het complete jaarschema hier.


Deze week

Zaal
Week: 9 (maandag 23/02 - zondag 01/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
23-feb 20:30 csv Apeldoorn 4 WSV 4 Groot Hulze, A. 3 - 3
25-feb 20:30 WSV 5 Orderbos 3 Kappert, D.G. -
27-feb 21:30 ZVV Sparta/De Laak 1 WSV 2 Broek, J.M. ten -
27-feb 21:00 Walk Inn Boys 2 WSV 3 Pont, H. du -
01-mrt 15:00 WSV C1 WSV/KSG C1 Oss, C.W van -
01-mrt 17:00 WSV C2 WSV/EDISON C1 Sousa Felqueras, J.J. de -

Volgende week

Zaal
Week: 10 (maandag 02/03 - zondag 08/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
02-mrt 18:30 csv Apeldoorn 8 WSV 5 Pont, H. du -
04-mrt 21:30 WSV 4 Robur et Velocitas 8 Hoogsteder, J.W.M. -
06-mrt 20:45 WSV/andyvandermeijde.nl Zeemacht Rodrigues, S.C.R. -
06-mrt 20:00 Watergoor 1 WSV 3 Söner, M. -
08-mrt 15:00 WSV/EDISON B1 WSV/Jongerencentrum 7312 B1 Oss, C.W van -
08-mrt 17:00 Voorwaarts T B1 WSV/Sprenkelaar B1 Duren, H. van -

Over 2 weken

Zaal
Week: 11 (maandag 09/03 - zondag 15/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
09-mrt 22:00 csv Apeldoorn 13 WSV 5 -
11-mrt 20:30 WSV 4 csv Apeldoorn 5 Reichardt, H. -
13-mrt 20:45 Robur et Velocitas WSV/andyvandermeijde.nl Kool, R.H.A.J. -
15-mrt 15:00 Teuge SP C1 WSV C1 Oss, C.W van -
15-mrt 16:00 Apeldoornse Boys C1 WSV/EDISON C1 Oss, C.W van -
15-mrt 17:00 WSV/KSG C1 WSV C2 Subadar, Mevr. L. -

Over 3 weken

Zaal
Week: 12 (maandag 16/03 - zondag 22/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
16-mrt 21:30 PFC/Pro Futsal Foundation 5 WSV 4 -
18-mrt 20:30 WSV 3 Elsweide 1 -
18-mrt 21:30 WSV 5 PFC/Pro Futsal Foundation 7 -
20-mrt 20:30 Gonemo/Redox 1 WSV 2 -
22-mrt 15:00 Apeldoornse Boys B1 WSV/Jongerencentrum 7312 B1 Duren, H. van -
22-mrt 16:00 WSV/Sprenkelaar B1 WSV/EDISON B1 Oss, C.W van -

Advertentie

Wo 04-03 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Vr 06-03 19:00 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Za 07-03 18:00 WSV Dames 1 - TONEGO '65 Dames 1
Zo 08-03 09:30 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
Zo 08-03 11:00 WSV 3-daagse
Wo 11-03 16:45 Clubkampioenschappen Junioren (kwalificaties)
meer...