Programma Senioren

Speelschema seizoen 2016/17 Zondag 25 september
PH 1 - WSV 1
Zondag 2 oktober
WSV 1 - Colmschate 1 
Zondag 9oktober
BWO 1 - WSV 1
Bestuursdienst
 
08:00 - 11:00 uur:
 
J. de Vries & J. Slabbekoorn  10e: C. Tubben & M. vd Spreng 8E: F. vd Valk & N. Tolstra
11:00 - 14:00 uur:
 
J. de Vries & J. Slabbekoorn 4e: J. Erkemeij & J. Gaartman 5e: J. Wegerig & S. Smale
Kantinedienst


14:00 - 18:00 uur:

 
4e: D. Heppen, R. Witteveen, J. Huisman Vr. 1: K. Bakker, H. van Bemmel, P. Dijkstra, M. Epke, D. de Grrot, D. Holtman 7e: P. Aziz, R. Berkhout, D. ter Braak
Kioskbemensing 13:30 - 16:30 uur: N.v.t. Gelijk aan kantinedienst N.V.t.
Afsluiten
18:00 of eerder:
Machiel Esmann

Scheidsrechters gezocht!

Deze week

Senioren Zaterdag
Week: 39 (maandag 26/09 - zondag 02/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
01-okt 14:30 Groen Wit'62 2 WSV 2 Wezenberg, J.F. -
01-okt 15:00 WSV 3 FC RDC 4 -
Senioren
Week: 39 (maandag 26/09 - zondag 02/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
28-sep 20:00 WSV VR1 Emst VR1 -
02-okt 14:00 WSV 1 Colmschate 1 Smeenk, P. -
02-okt 11:00 Eerbeekse Boys 2 WSV 2 Ihtiyar, V. -
02-okt 11:30 Beekbergen 2 WSV 3 Mulder, G.J. -
02-okt 11:30 WSV 4 Vaassen 3 Kerssen, J. -
02-okt 09:30 Albatross 3 WSV 5 -
02-okt 11:30 WSV 6 KCVO 3 -
02-okt 09:30 Epe 4 WSV 7 -
02-okt 09:30 TKA 4 WSV 8 -
02-okt 09:30 WSV 9 Twello SV 3 -
02-okt 09:30 WSV 10 Heerde 4 -
02-okt 10:00 Apeldoornse Boys 3 WSV 11 -
02-okt 10:30 WSV VR1 Terwolde VR1 -

Volgende week

Senioren Zaterdag
Week: 40 (maandag 03/10 - zondag 09/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
08-okt 16:15 WSV 2 FC RDC 2 -
08-okt 14:45 Groen Wit'62 6 WSV 3 -
Senioren
Week: 40 (maandag 03/10 - zondag 09/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
09-okt 14:00 BWO 1 WSV 1 Roosenburg, W. -
09-okt 10:30 WSV 2 Loenermark 2 Marantika, A. -
09-okt 11:30 WSV 3 Twello SV 2 Strang, K. -
09-okt 12:00 Barneveld 2 WSV 4 -
09-okt 11:30 WSV 5 Robur et Velocitas 4 -
09-okt 14:00 VVOG 2 WSV 6 -
09-okt 09:30 WSV 7 SHE 2 -
09-okt 09:30 WSV 8 Helios 3 -
09-okt 10:00 Apeldoornse Boys 5 WSV 9 -
09-okt 10:30 Klarenbeek SC 4 WSV 10 -
09-okt 09:30 WSV 11 Batavia '90 3 -
09-okt 11:30 WWNA VR1 WSV VR1 -

Over 2 weken

Senioren Zaterdag
Week: 41 (maandag 10/10 - zondag 16/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
15-okt 13:30 AGOVV 4 WSV 2 -
15-okt 14:30 WSV 3 Beekbergen 3 -
Senioren
Week: 41 (maandag 10/10 - zondag 16/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
16-okt 14:00 WSV 1 MVV '29 1 -
16-okt 10:00 Lemelerveld 2 WSV 2 -
16-okt 10:00 Heino 4 WSV 3 -
16-okt 10:00 Emst 2 WSV 4 -
16-okt 09:30 Columbia 4 WSV 5 -
16-okt 11:30 WSV 6 Klarenbeek SC 2 -
16-okt 09:30 WSV 7 Voorwaarts T 8 -
16-okt 12:30 CCW '16 3 WSV 8 -
16-okt 09:30 WSV 9 Victoria Boys 3 -
16-okt 09:30 WSV 10 Twello SV 3 -
16-okt 10:30 Klarenbeek SC 3 WSV 11 -
16-okt 11:30 WSV VR1 Broekland VR1 -

Over 3 weken

Senioren Zaterdag
Week: 42 (maandag 17/10 - zondag 23/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
22-okt 14:30 DAVO 2 WSV 3 -
Senioren
Week: 42 (maandag 17/10 - zondag 23/10)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
23-okt 10:30 WSV 2 Alverna 2 -

Advertentie

Zo 02-10 14:00 WSV - Colmschate
Zo 09-10 14:00 BWO - WSV
Wo 12-10 16:45 Herfsttoernooi
Vr 14-10 20:00 ALV Dynamictennis
Zo 16-10 14:00 WSV - MVV'29
Zo 30-10 14:00 SDC'12 - WSV
meer...