Programma Senioren

* Speeldagenkalender 2015/2016

  Zondag 6 september Zondag 13 september Zondag 20 september
Bestuursdienst 08:00 - 14:00 uur: WSV Vrouwen 1 zo. WSV 11 B. en C. van de Berg
Kantinedienst 14:00 - 18:00 uur: WSV 9  met 5 pers. WSV 13  met 3 pers. WSV 10  met 5 pers,
Kioskbemensing 13:30 - 16:30 uur: WSV 9  met 2 pers. N.v.t. WSV 10  met 2 pers.
Afsluiten 18:00 of eerder:      

Deze week

Senioren
Week: 36 (maandag 31/08 - zondag 06/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
01-sep 20:00 WSV 2 ZVV '56 2 9 - 3
05-sep 10:30 WSV 1 Training -
06-sep 14:00 WSV 1 Woezik 1 Schaik, W. van -
06-sep 11:30 Voorwaarts T 2
Kleedkamer 1
WSV 2
Kleedkamer 7
Oosterman, T. -
06-sep 10:00 Colmschate 2 WSV 3 Degirmenci, S. -
06-sep 10:30 Groen Wit'62 3 WSV 4 -
06-sep 11:30 WSV 6 SJO sv Cupa Wilp 2 -
06-sep 09:30 Gazelle De 2 WSV 9 Arendsen, W.M.B. -
06-sep 09:30 WSV 8 WSV 11 Oefenwedstrijd -
06-sep 10:30 Groen Wit'62 6 WSV 12 Dam, M.H. van -
06-sep 09:30 WSV 13 Groen Wit'62 5 -

Volgende week

Senioren
Week: 37 (maandag 07/09 - zondag 13/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
13-sep 14:00 Rood Wit 1 WSV 1 Visser, ER -
13-sep 10:30 WSV 2 RKHVV 2 Welmers, C.A. -
13-sep 11:30 WSV 3 WWNA 2 Zwolle, J.G. -
13-sep 10:00 Twello SV 2 WSV 4 -
13-sep 09:30 AZC 3 WSV 5 -
13-sep 10:00 Robur et Velocitas 4 WSV 6 -
13-sep 09:30 WSV 7 VVOG 3 -
13-sep 10:00 Helios 3 WSV 9 -
13-sep 11:30 WSV 10 Epe 4 -
13-sep 09:30 WSV 11 Twello SV 4 -
13-sep 09:30 Beekbergen 3 WSV 12 -
13-sep 09:30 WSV 13 Columbia 5 -
13-sep 11:30 WSV VR1 Terwolde VR1 -

Over 2 weken

Senioren
Week: 38 (maandag 14/09 - zondag 20/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
20-sep 14:00 WSV 1 AFC Arnhem 1 Veekamp, S. -
20-sep 11:00 Blauw Wit 2 WSV 2 Megen, B.E van -
20-sep 10:30 Helios 2 WSV 3 Bosch, H.J. -
20-sep 11:30 WSV 4 Emst 2 -
20-sep 11:30 WSV 5 SJO sv Cupa Wilp 2 -
20-sep 11:30 WSV 6 Albatross 3 -
20-sep 11:15 Alexandria 3 WSV 7 -
20-sep 09:30 WSV 8 Klarenbeek SC 4 -
20-sep 09:30 WSV 9 DAVO 2 -
20-sep 10:00 Apeldoornse Boys 3 WSV 10 -
20-sep 10:00 Helios 3 WSV 11 -
20-sep 09:30 WSV 12 Albatross 6 -
20-sep 11:30 Victoria Boys 5 WSV 13 -
20-sep 11:30 Overwetering VR1 WSV VR1 -

Over 3 weken

Senioren
Week: 39 (maandag 21/09 - zondag 27/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Scheidsrechter Extra info t   u
27-sep 14:00 Longa '30 WSV 1 -
27-sep 10:30 WSV 2 Jonge Kracht 2 -
27-sep 11:30 WSV 3 Epe 3 -
27-sep 10:00 Brummen 3 WSV 4 -
27-sep 10:30 Deventer 2 WSV 5 -
27-sep 11:30 TKA 2 WSV 6 -
27-sep 11:00 AZC 6 WSV 8 -
27-sep 11:30 WSV 10 Klarenbeek SC 3 -
27-sep 09:30 WSV 11 WSV 9 -
27-sep 12:30 Loenermark 8 WSV 12 -
27-sep 09:30 WSV 13 Fortissimo 4 -
27-sep 11:30 WSV VR1 Albatross VR1 -

Advertentie

Zo 06-09 09:00 Oefenwedstrijden District (junioren)
Ma 07-09 20:00 Start training (ARC)
Vr 11-09 20:30 Openingstoernooi
Zo 13-09 09:30 Oefenwedstrijden District (senioren)
Vr 18-09 20:00 Oefenwedstrijden ARC
Zo 20-09 09:30 Start Districtscompetitie
meer...