Programma Senioren

Vrijwilligersdienst
Zondag 5 maart
WSV 1  -  Luctor 1
Zondag 12 maart
Voorwaarts 1 - WSV 1
Zondag 19 maart
WSV 1  -  BWO 1
Bestuursdienst:

08:00 - 11:00 uur:

WSV 3: M. de Jong & J. de Jonge WSV 5: Y. van Beek & K. Bonhof WSV 6: W. Mijnten & R. Bresser
11:00 - 14:00 uur:

WSV 11: J. Troost & J. van Eijden WSV 11: B. Frederiks & O. van Orizande WSV 10: S. de Jong & E. Ottens
Kantinedienst:




14:00 - 18:00 uur:




WSV VR1: K. Bakker, D. Holtman, M. Epke, P. Dijkstra, D. de Groot & L. Holtman


WSV VR1: H. van Bemmel, E. Willems & T. Nutters


WSV 5: Y. van Beek, K. Bomhof, R. Bruijn, A. Doornebosch, J. Wegerif & J.P. Ruitenbeek
Kioskbemensing: 13:30 - 16:15 uur: Gelijk aan boven N.v.t. Gelijk aan boven
Afsluiten:
18:00 uur of eerder:
Ralph van Beek
Bennie van Gurp Remco Kalksma

 

Deze week

Senioren
Week: 9 (maandag 27/02 - zondag 05/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
05-mrt 14:00 WSV 1 Luctor Et Emergo 1 Harleman, H. -
05-mrt 10:30 WSV 2 KCVO 2 Sambo, E.A. -
05-mrt 10:30 Helios 2 WSV 3 Bosch, H.J. -
05-mrt 10:00 Helios 3 WSV 8 -
05-mrt 09:30 Victoria Boys VR2 WSV VR1 -

Volgende week

Senioren Zaterdag
Week: 10 (maandag 06/03 - zondag 12/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
11-mrt 15:00 WSV 2 Gazelle De 2 -
Senioren
Week: 10 (maandag 06/03 - zondag 12/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
12-mrt 14:00 Voorwaarts T 1 WSV 1 Harmelink, G.A. -
12-mrt 10:30 WSV 2 Epe 2 Mulder, G.J. -
12-mrt 10:00 ZVV '56 2 WSV 3 Strang, K. -
12-mrt 10:00 V en L 2 WSV 4 -
12-mrt 11:30 WSV 5 Emst 2 -
12-mrt 11:00 Heerde 2 WSV 6 -
12-mrt 09:30 WSV 8 Schalkhaar 9 -
12-mrt 11:00 Robur et Velocitas 5 WSV 9 -
12-mrt 10:00 Apeldoornse Boys 5 WSV 10 -
12-mrt 09:30 WSV 11 Alexandria 2 -
12-mrt 11:30 WSV VR1 KCVO VR1 -

Over 2 weken

Senioren Zaterdag
Week: 11 (maandag 13/03 - zondag 19/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
18-mrt 12:15 FC RDC 2 WSV 2 -
Senioren
Week: 11 (maandag 13/03 - zondag 19/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
19-mrt 14:00 WSV 1 BWO 1 -
19-mrt 10:00 Loenermark 2 WSV 2 -
19-mrt 10:00 Twello SV 2 WSV 3 -
19-mrt 11:30 WSV 4 Barneveld 2 -
19-mrt 10:00 Robur et Velocitas 4 WSV 5 -
19-mrt 11:30 WSV 6 VVOG 2 -
19-mrt 09:30 WSV 9 Apeldoornse Boys 5 -
19-mrt 09:30 WSV 10 Klarenbeek SC 4 -
19-mrt 13:00 Batavia '90 3 WSV 11 -
19-mrt 11:30 WSV VR1 WWNA VR1 -

Over 3 weken

Senioren Zaterdag
Week: 12 (maandag 20/03 - zondag 26/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
25-mrt 14:30 WSV 2 Groen Wit'62 2 -
Senioren
Week: 12 (maandag 20/03 - zondag 26/03)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
26-mrt 14:00 Colmschate 1 WSV 1 -
26-mrt 10:30 WSV 2 Eerbeekse Boys 2 -
26-mrt 11:30 WSV 3 Beekbergen 2 -
26-mrt 10:00 Vaassen 3 WSV 4 -
26-mrt 11:30 WSV 5 Albatross 3 -
26-mrt 10:00 KCVO 3 WSV 6 -
26-mrt 09:30 WSV 8 TKA 4 -
26-mrt 10:00 Twello SV 3 WSV 9 -
26-mrt 10:00 Heerde 4 WSV 10 -
26-mrt 09:30 WSV 11 Apeldoornse Boys 3 -
26-mrt 11:30 Terwolde VR1 WSV VR1 -

Advertentie

Di 28-02 11:06 Basketball kamp - Uiterste aanmelddatum
Zo 05-03 14:00 WSV - Luctor et Emergo
Vr 10-03 20:00 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zo 12-03 09:30 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zo 12-03 14:00 Voorwaarts T - WSV
Wo 15-03 19:30 WSV Sportcafe
meer...