Colofon

Redactie Badminton
Jan Ilbrink
e-mail: redactie.badminton@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Basketball
Marg Wolffensperger
e-mail: redactie.basketball@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Dynamictennis
Hans Heins
e-mail: redactie.dynamictennis@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Voetbal
Bas van Dam
e-mail: redactie.voetbal@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Volleybal
Ad Rouw
e-mail : redactie.volleybal@wsv-apeldoorn.nl

Hoofdredactie
Hiltje Talsma
e-mail: redactie@wsv-apeldoorn.nl

Techniek
Eric Fitskie

 

Advertentie

Ma 21-04 09:30 Vandaag geen speelmogelijkheid DT
Ma 21-04 09:45 Kleintje Pasen
Vr 25-04 19:00 Afwijkende speeltijd
Vr 25-04 20:00 Slotavond ARC (beperkte zaalruimte)
Zo 27-04 09:30 geen speelgelegenheid
Za 17-05 09:30 Rayon Kampioenschappen Meisjes U12 en MU16
meer...