Colofon

 

Hoofdredactie
Hiltje Talsma
e-mail: redactie@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Badminton
Jan Ilbrink
e-mail: redactie.badminton@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Basketball
Eddo Harkema
e-mail: redactie.basketball@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Dynamictennis
Hans Heins
e-mail: redactie.dynamictennis@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Voetbal
Bas van Dam
e-mail: redactie.voetbal@wsv-apeldoorn.nl

Redactie Volleybal
Peter Salemink
e-mail: redactie.volleybal@wsv-apeldoorn.nl

Techniek
Eric Fitskie

 

Advertentie

Di 28-02 11:06 Basketball kamp - Uiterste aanmelddatum
Zo 05-03 14:00 WSV - Luctor et Emergo
Vr 10-03 20:00 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zo 12-03 09:30 Clubkampioenschappen (kwalificaties)
Zo 12-03 14:00 Voorwaarts T - WSV
Wo 15-03 19:30 WSV Sportcafe
meer...