Fluit - Tel en Speelschema 2014-2015 1ste Helft

images 9

In dit schema zijn de mini-ochtenden nog niet verwerkt

September

Datum Tijd Team Thuis Team uit Locatie Code T/U Fluiten Tellen
16-sep 21.00 Dio Ugchelen HS 1 WSV HS 1 Sporthal Zuiderpark H3I BK Uit Nvt Nvt
19-sep 19.15 A.B.S. DS 3 WSV DS 1 De Uutvlog D2L BK Uit Nvt Nvt
20-sep 09.00 Ecare Apollo MC 1 WSV MC 1 't Wooldrik MCHB BK Uit Nvt Nvt
27-sep 09.00 SV dynamo N6 1 WSV N6 1 Omnisport  CP6HA1 Uit Nvt Nvt
27-sep 09.00 Auto van Oort Rebelle N3 1 WSV N3 1 Matenpark CP31B1 Uit  Nvt Nvt
27-sep

09:30

Auto van Oort Rebelle N2 1 WSV N2 1 Alternohal CP21A1 Uit Nvt Nvt
27-sep 10:00 WSV N6-1 VV Alterno N6 6 Omnisport CP6HA1 Uit Nvt Nvt
27-sep 10:00 WSV N6 2 SV Dynamo N6 4 Omnisport CP61C1  Uit Nvt Nvt
27-sep 10:30 WSV N3 1 SV Dynamo N3 2 Matenpark CP31B1 Uit Nvt Nvt
27-sep 11:00 Sv Dynamo N6 6 WSV N6 2 Omnisport CP1C1 Uit Nvt Nvt
27-sep  11:00 WSV N2 1 Auto van Oort N2 2  Alternohal CP21A1  Uit  Nvt Nvt 
27-sep 17.00 Bruvoc DS 4 WSV DS 2 Rhienderoord D3N JB Uit Nvt Nvt
27-sep 18.30 WSV MC 2 Salvora MC 3 de Voorwaarts MC2K KA Thuis D1 D1
27-sep 18.30 WSV MC 1 V.C.V. MC 1 de Voorwaarts MCHB KA Thuis Henk Leerkes H1

Oktober

Datum Tijd Team Thuis Team Uit Locatie  Code  T/U Fluiten Tellen 

4-okt

09:00 Alterno N6 5 WSV N6 1 De Bhoele CP6HA1 Uit Nvt Nvt
4-okt 09:00 WSV N6 2 Aterno N6 7 Matenpark CP61A1 Uit Nvt Nvt

4-okt

10:00 WSV N6 1 Alterno N6 4 De Bhoele CP6HA1 Uit Nvt Nvt

4-okt

11:00 WSV N2 1 Alterno N2 1 Theothorne CP21A1  Uit Nvt  Nvt 

4-okt

11:00 Alterno N6 8  WSV N6 2  Matenpark  CP61A1 Uit Nvt  Nvt 

4-okt 

11:30 Dynamo N3 4  WSV N3 1 Theothorne CP31A1  Uit  Nvt  Nvt 

4-okt 

12:30 WSV N3 1 VZK N3 1 Theothorne  CP31A1  Uit  Nvt Nvt

4-okt 

12:30 Alterno N2 2  WSV N2 1  Theothorne CP21A1  Uit  Nvt  Nvt 
4-okt 12.30 DeVolCo'88 MC 2 WSV MC 2 De Scheg MC2K LK Uit

Nvt

Nvt 
4-okt 13.00 Dynamo MC 1 WSV MC 1 Omnisport MCHB LK Uit Nvt Nvt 
4-okt 14.30 DeVolCo'88 DS 7 WSV DS 2 De Scheg D3N LB Uit Nvt Nvt 
4-okt 16.00 VV Alterno HS 9 WSV HS 1 Alternohal H3I Dk Uit Nvt Nvt 
11-okt 11.00 Bruvoc MC 1 WSV MC 2 Rhienderoord MC2K JK Uit Nvt Nvt 
11-okt 13.00 Twente '05 MC 1 WSV MC 1 Pathmoshal MCHB JK Uit Nvt Nvt 
11-okt 14.00 BSV HS 4 WSV HS 1 Sporthal Hiethof H3I JK Uit Nvt Nvt 
11-okt 15.00 Bruvoc DS 1 WSV DS 1 Rhienderoord D2L JK Uit Nvt Nvt
11-okt 16.00 Wilp DS 1 WSV DS 2 De Jachtlust D3N HB Uit Nvt Nvt
18-okt 11.15 Spiker MC 1 WSV MC 2 De Bhoele MC2K FK Uit Nvt Nvt 
18-okt 13.00 WSV HS 1 Auto van Oor HS 4 de Voorwaarts H3I KA Thuis D2 D2
18-okt 13.45 Volley '68 MC 1 WSV MC 1 de Fakkel MCHB HK Uit Nvt  Nvt
18-okt 15.00 WSV DS 1 A.B.S. DS 3 de Voorwaarts D2L KB Thuis H1 H1
18-okt 17.00 WSV DS 2 Voorwaarts DS 5 de Voorwaarts D3N BD Thuis D1 D1
25-okt 11.00 WSV MC 2 VV Alterno MC 6 de Voorwaarts MC2K KI Thuis H1 H1
25-okt 13.00 WSV HS 1 PCI '65 HS 1 de Voorwaarts H3I Kc Thuis D2 D2
25-okt 15.00 WSV DS 1 Dynamo DS10 de Voorwaarts D2L KI Thuis Henk Leerkes H1
25-okt 17.00 WSV MC 1 WSV MC 1 de Voorwaarts MCHB KI Thuis H1 H1
25-okt 17.00 WSV DS 2 Dynamo DS11 de Voorwaarts D3N BG Thuis D1 D1
28-okt 20.30 Primavo DS 1 WSV DS 1 Sporthal Zuiderpark D2L HK Uit Nvt Nvt
30-okt 20.15 Rood-Wit '75 HS 2 WSV HS 1 De Lange Slag H3I HK Uit Nvt  Nvt 

31-okt

18:15 Dynamo MC 7 WSV MC 2 Welgelegenhal MC2K FK Uit Nvt Nvt
31-okt 19.15 Alterno DS 9 WSV DS 2 Alternohal D3N FB Uit Nvt Nvt 

November
 

Datum Tijd Team Thuis Team Uit Locatie Code T/U Fluiten Tellen
1-nov 09:00 WSV N3 1 Auto van Oort N3 1 Kamphal CP31B1   Uit
1-nov 09:30 WSV N2 1 Auto van Oort N2 1  Alternohal CP21A1   Uit
1-nov 10:00 Dynamo N6 4  WSV N6 2  Alternohal CP61C1  Uit
1-nov 10:00 WSV N6 1  Alterno N6 3  Matenpark CP6HA1   Uit
1-nov 10:30  Dynamo N3 2  WSV N3 1  Kamphal  CP31B1  Uit
1-nov 11:00  Auto van Oort N2 2 WSV N2 1  Alternohal  CP21A1   Uit
1-nov 11:00  WSV N6 2  Dynamo N6 6 Alternohal  CP61C1   Uit
1-nov 11:00  Spyker N6 1  WSV N6 1  Matenpark  CP6HA1   Uit
8-nov 09:00 Alterno N2 1  WSV N2 1  de Voorwaarts CP21A1  Thuis

50+

C jeugd
8-nov 09:00 WSV N6 1  Dynamo N6 1  de Voorwaarts CP6HA1  Thuis  50+ C jeugd
8-nov 09:00  Alterno N6 7  WSV N6 2

de Voorwaarts

CP61C1  Thuis 50+ C jeugd
8-nov 09:30  WSV N3 1  Dynamo N3 4

de Voorwaarts

CP31B1  Thuis  50+ C jeugd 
8-nov 10:00  Alterno N6 6  WSV N6 1 

de Voorwaarts

CP6HA1  Thuis  50+ C jeugd 
8-nov 10:30  WSV N2 1  Alterno N2 2

de Voorwaarts

CP21A1  Thuis  50+ C jeugd 
8-nov 10:30  VZK N3 1  WSV N3 1 

de Voorwaarts

CP31B1  Thuis  50+  C jeugd 
8-nov 11:00 WSV N6 2 Alterno N6 8 

de Voorwaarts 

CP61C1 Thuis 50+ C jeugd
8-nov 13.00 WSV HS 1 Auto van Oor HS 4 de Voorwaarts H3I Ka Thuis D2 D2
8-nov 13.00 WSV MC 2 Salvora MC 4 de Voorwaarts MC2K KG Thuis D2 D2
8-nov 15.00 WSV DS 1 Spiker DS 4 de Voorwaarts D2L KG Thuis H1 H1
8-nov 17.00 WSV MC 1 Havoc MC 1 de Voorwaarts MCHB KG Thuis D1 D1
8-nov 17.00 WSV DS 2 BSV DS 2 de Voorwaarts D3N BE Thuis Henk Leerkes D1
13-nov 20.15 Rood-Wit '75 HS 2 WSV HS 1 De Lange Slag H3I Hk Uit
13-nov 21.00 Voorwaarts DS 5 WSV DS 2 De Jachtlust D3N DB Uit
15-nov 11.00 Orion MC 1 WSV MC 1 Topsporthal Achterhoek MCHB FK Uit
22-nov 16.15 A.B.S. MC 1 WSV MC 2 De Uutvlog MC2K DK Uit
29-nov 10.15 Halley MC 1 WSV MC 1 Koningin Beatrixhal MCHB DK Uit
29-nov 16.00 VV Alterno HS 9 WSV HS 1 Alternohal H3I DK Uit
29-nov 16.30 Voorwaarts DS 4 WSV DS 1 De Jachtlust D2L DK Uit

December
 

Datum Tijd Team Thuis Team Uit Locatie Code T/U Fluiten Tellen
6-dec . WSV MC 2 SV Dynamo Apeldoorn MC 5 de Voorwaarts MC2K KE Thuis Henk Leerkes D2
6-dec . WSV MC 1 Ikaros MC 1 de Voorwaarts MCHB KE Thuis H1 H1
6-dec 17.30 DeVolCo'88 DS 4 WSV DS 1 De Scheg D2L FK Uit
13-dec 13.00 WSV HS 1 PCI '65 HS 1 de Voorwaarts H3I KC Thuis D1 D1
13-dec 13.00 WSV MC 2 Rood-Wit '75 MC 1 de Voorwaarts MC2K KC Thuis D1 D1
13-dec 15.00 WSV DS 1 Dio Beemte DS 1 de Voorwaarts D2L KC Thuis H1 H1
13-dec 17.00 WSV MC 1 Rivo Rijssen MC 1 de Voorwaarts MCHB KC Thuis D2 D2
13-dec 19.00 WSV DS 2 D.S.C. DS 1 de Voorwaarts D3N BA Thuis Henk Leerkes D1
16-dec 20.30 Dio Ugchelen HS 1 WSV HS 1 Sporthal Zuiderpark H3I Bk Uit
20-dec 15.00 WSV DS 1 DeVolCo'88 DS 3 de Voorwaarts D2L KL Thuis Henk Leerkes D2
20-dec 17.00 WSV DS 2 SVS DS 4 de Voorwaarts D3N BI Thuis D1 D1

Oefen Script DWF

oefen script DWF

DWF
 

http://dwf.volleybal.nl/inloggen

Advertentie

Za 06-12 16:00 WSV Dames 1 - Risne Stars Dames 1
Di 09-12 19:30 Kaartcompetitie najaar ronde 7
Wo 10-12 16:45 Kersttoernooi
Vr 12-12 21:00 Christmas Party!
Za 20-12 20:00 Kerstbingo voor de gehele Omni
Vr 02-01 20:30 Oliebollentoernooi
meer...