Fluit - Tel en Speelschema

Speelschema Januari 2014 tot en met April 2014

Datum Tijd Team thuis Team uit Zaal Fluiten Tellen
2014-01-11 14:00 WSV MC 1 DeVolCo'88 MC 4 de Voorwaarts Heren 1 Meisjes A
2014-01-11 14:00 WSV DS 2 A.B.S. DS 3 de Voorwaarts Heren 1 Meisjes A
2014-01-11 16:00 WSV MA 1 CRM Partners-BSVO MA 1 de Voorwaarts Dames 2 Meisjes C
2014-01-11 16:00 WSV HS 1 HSC HS 4 de Voorwaarts Dames 2 Meisjes C
2014-01-11 16:15 Heeten Sportief DS 2 WSV DS 3 Sporthal Heeten NVT NVT
2014-01-11 18:00 WSV DS 1 SV Dynamo Apeldoorn DS 6 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-01-15 21:00 GTH/Torpedo DS 2 WSV DS 2 Dorpshuis Hoenderloo NVT NVT
2014-01-17 19:15 VV Alterno DS 7 WSV DS 1 Alternohal NVT NVT
2014-01-18 09:00 Salvora MA 2 WSV MA 1 Tijenraan NVT NVT
2014-01-18 11:00 Salvora MC 4 WSV MC 1 Tijenraan NVT NVT
2014-01-18 17:00 Blok EVC HS 3 WSV HS 1 De Koekoek NVT NVT
2014-01-18 20:00 WSV DS 3 Keizersprong DS 1 de Voorwaarts Henk Leerkes Dames 2
2014-01-21 19:30 Dio Ugchelen DS 1 WSV DS 3 Sporthal Zuiderpark NVT NVT
2014-01-25 14:00 WSV MA 1 VV Alterno MA 2 de Voorwaarts Dames 2 Dames 2
2014-01-25 14:00 WSV HS 1 SDS HS 4 de Voorwaarts Dames 2 Dames 2
2014-01-25 16:00 WSV DS 2 Voorwaarts DS 5 de Voorwaarts Dames 1 Heren 1
2014-01-25 18:00 WSV DS 1 Blok EVC DS 2 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-01-30 21:00 VZK HS 2 WSV HS 1 De Kamphal NVT NVT
2014-02-01 14:00 WSV MA 1 Salvora MA 1 de Voorwaarts Dames 3 Dames 3
2014-02-01 16:00 WSV MC 1 SV Dynamo Apeldoorn MC 4 de Voorwaarts Dames 3 Dames 3
2014-02-01 17:00 SV Dynamo Apeldoorn DS10 WSV DS 2 Omnisport Apeldoorn NVT NVT
2014-02-01 18:00 WSV DS 3 Primavo DS 3 de Voorwaarts Henk Leerkes Meisjes C
2014-02-15 13:00 SVS MC 1 WSV MC 1 Schalkhaar Sporthal NVT NVT
2014-02-15 16:00 SV Dynamo Apeldoorn MA 3 WSV MA 1 Omnisport Apeldoorn NVT NVT
2014-02-15 18:00 SV Dynamo Apeldoorn DS11 WSV DS 3 Omnisport Apeldoorn NVT NVT
2014-02-15 18:00 WSV DS 1 VZK DS 2 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-02-15 18:00 WSV HS 1 Hellas HS 4 de Voorwaarts Henk Leerkes Meisjes A
2014-02-15 18:00 WSV DS 2 DeVolCo'88 DS 6 de Voorwaarts   Meisjes A
2014-02-21 19:15 SV Dynamo Apeldoorn DS 5 WSV DS 1 Omnisport Apeldoorn NVT NVT
2014-02-22 14:00 WSV DS 3 Terwolde DS 1 de Voorwaarts Dames 2 Dames 2
2014-02-22 14:00 WSV MC 1 DeVolCo'88 MC 3 de Voorwaarts Heren 1 Heren 1
2014-02-22 16:00 WSV HS 1 Zeewolde HS 5 de Voorwaarts Dames 3 Dames 3
2014-02-22 18:00 WSV DS 2 VV Alterno DS10 de Voorwaarts Heren 1 Heren 1
2014-03-01 10:00 BSV DS 2 WSV DS 3 Sporthal Hiethof Beekbergen NVT NVT
2014-03-01 16:00 WSV DS 2 GTH/Torpedo DS 2 de Voorwaarts Dames 1 Heren 1
2014-03-01 16:00 WSV MA 1 DeVolCo'88 MA 2 de Voorwaarts Dames 1 Heren 1
2014-03-01 18:00 WSV HS 1 SV Dynamo Apeldoorn HS11 de Voorwaarts Henk Leerkes Meisjes A
2014-03-01 18:00 WSV DS 1 DeVolCo'88 DS 3 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-03-06 20:00 WSV DS 1 Salvora DS 1 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-03-08 09:00 Bruvoc MC 1 WSV MC 1 Rhienderoord NVT NVT
2014-03-08 13:00 Hevo MA 2 WSV MA 1 Hoogerheyne NVT NVT
2014-03-08 13:00 Bruvoc DS 2 WSV DS 2 Rhienderoord NVT NVT
2014-03-08 17:30 Wilp DS 1 WSV DS 3 De Jachtlust NVT NVT
2014-03-15 14:00 WSV MC 1 Hevo MC 2 de Voorwaarts Dames 3 Dames 3
2014-03-15 16:00 WSV DS 3 Spiker DS 4 de Voorwaarts Dames 1 Meisjes C
2014-03-15 16:00 WSV MA 1 Auto van Oort/Rebelle MA 2 de Voorwaarts Dames 2 Meisjes C
2014-03-15 18:00 WSV DS 1 VV Alterno DS 6 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-03-15 18:00 WSV HS 1 VV Alterno HS 9 de Voorwaarts Dames 3 Meisjes A
2014-03-15 18:00 WSV DS 2 SVS DS 4 de Voorwaarts Dames 3 Meisjes A
2014-03-22 10:00 BSV DS 1 WSV DS 1 Sporthal Hiethof NVT NVT
2014-03-22 17:00 Wilp MA 1 WSV MA 1 De Jachtlust NVT NVT
2014-03-29 13:00 SVS DS 2 WSV DS 1 Schalkhaar Sporthal NVT NVT
2014-03-29 13:00 Terwolde MC 1 WSV MC 1 Gymzaal Terwolde NVT NVT
2014-03-29 14:30 DeVolCo'88 DS 7 WSV DS 3 De Scheg NVT NVT
2014-03-29 18:30 Auto van Oort/Rebelle DS 3 WSV DS 2 Theothorne NVT NVT
2014-04-05 13:00 WSV MC 1 SV Dynamo Apeldoorn MC 3 de Voorwaarts Heren 1 Heren 1
2014-04-05 15:00 WSV MA 1 A.B.S. MA 1 de Voorwaarts Henk Leerkes Dames 2
2014-04-05 17:00 WSV HS 1 Volta HS 3 de Voorwaarts Dames 1 Meisjes C
2014-04-05 17:00 WSV DS 2 Spiker DS 5 de Voorwaarts Dames 1 Meisjes A
2014-04-05 19:00 WSV DS 1 Voorwaarts DS 2 de Voorwaarts Ton Ebben horst Dames 1
2014-04-12 09:00 VV Alterno MC 5 WSV MC 1 Alternohal NVT NVT
2014-04-12 13:30 DeVolCo'88 DS 3 WSV DS 1 De Scheg NVT NVT
2014-04-12 16:30 D.S.C. DS 2 WSV DS 2 Hof van Salland NVT NVT
2014-04-12 17:00 SV Dynamo Apeldoorn HS11 WSV HS 1 Omnisport Apeldoorn NVT NVT
2014-04-12 20:00 WSV DS 3 BSV DS 3 de Voorwaarts Henk Leerkes Dames 1
2020-01-01 00:00 Voorwaarts DS 2 WSV DS 1 De Jachtlust NVT NVT

 

 

 

Advertentie

Vr 25-04 19:00 Afwijkende speeltijd
Vr 25-04 20:00 Slotavond ARC (beperkte zaalruimte)
Za 17-05 09:30 Rayon Kampioenschappen Meisjes U12 en MU16
Zo 18-05 10:00 Ouder-Kind-Toernooi
Za 24-05 09:30 Mike Huisman Toernooi C3 t/m C8
Zo 25-05 09:00 Apeldoorn Open
meer...