Teamindeling

Teamindeling Seizoen 2013 - 2014

 

Mini’s Niveau 2 Mini’s Niveau 4 Mini’s Niveau 5
1.   Lotte van den Brink 1.   Zahra van Ernst 1.       Milou van Beek
2.   Amy van Ernst 2.   Susan Frijns 2.       Laura Eisma
3.   Casti Frijns 3.   Kim Hendriks 3.       Eline Hansen
4.   Melike Uyan 4.   Niké Hoekstra 4.       Cheryll Kruitbos
5.   Isys de Vos 5.   Sharon Kleverwal 5.       Mila de Vos
6.   Jarno Wolbrink 6.   Veerle Ravenhorst
7.   Ilse Wolbrink   
Mini's Niveau 6 Jeugd Meisjes C Jeugd   Meisjes A
1.   Esmee van Beek 1.  Merel Dekker  1.  Nicole van Daalen 
2.   Suzanne Dekker 2.  Astrid Dobben 2.  Amber Eggengoor
3.   Zoé Mostert 3.  Fleur Le Grand 3.  Esmee Eggengoor
4.   Arzu Novruzova    4.  Linda Hanssen 4.  Anouk Kalksma
5.   Leona Risigleone 5.  Thyrsa Kruitbos 5.  Lieke Kalksma
6.  Carmen van Rossum 6.  Stephanie van Putten
7.  Demi Rutenfrans 7.  Floor Wieling
8.  Serena van der Zee
Senioren Dames 3 Senioren   Dames 2 Senioren Dames 1
1.   Bianca van den Akker 1.   Marloes Abbekerk  1.   Carmen Eiland-Zeggelaar
2.   Marjolein van den Bosch 2.   Anita Altenna 2.   Gerdien Feijen
3.   Eline van Ee 3.   Ilona de Bruin  3.   Jacintha Hendrik
4.   Karin Koster 4.   Claudia van Buren 4.   Michelle de Jong
5.   Hilde Pelgrom 5.   Daniëlle Frieling 5.   Yvonne de Jong
6.   Lydia Post 6.   Marinka Frieling 6.   Ciska Jonges
7.   Natasja Quak 7.   Hilda Klomp 7.   Anita Kamphuis
8.   Marloes Schriever 8.   Moniek Nijenhuis 8.   Britt Langhenkel
9.   Inge van Straten 9.   Karin Pas 9.   Tamara Leeneman
10. Hiltje Talsma   10. Franca de Sain 10. Marlotte Onvlee
11. Kim Salemink 11. Inez Scheper
12. Elise Zeggelaar   

Senioren   Heren 1

1.  Bram Abbekerk
2.  Berteld van Asselt
3.  Peter Brouwer
4.  Co Brummel
5.  Marcel Ike
6.  Gerard Phylipsen
7.  Domenico Risigleone
8.  Ad Rouw
9.  Jeffrey Rox 
10.Fekko Stubbe 
  

Advertentie

Ma 21-04 09:30 Kleintje Pasen
Ma 21-04 09:30 Vandaag geen speelmogelijkheid DT
Vr 25-04 19:00 Afwijkende speeltijd
Vr 25-04 20:00 Slotavond ARC (beperkte zaalruimte)
Zo 27-04 09:30 geen speelgelegenheid
Za 17-05 09:30 Rayon Kampioenschappen Meisjes U12 en MU16
meer...